Google Ads Białystok.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Białystok.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Białystok

Interesuje Cię reklama Google Ads na Białystok i okolice? To doskonały pomysł! Google Ads z powodzeniem wspiera każdy typ biznesu, a reklamy w wyszukiwarce przypominają wyniki uzyskiwane organicznie, przez co są szalenie skuteczne. Pod względem finansowym jest to też metoda bardzo optymalna ponieważ jako reklamodawca płacisz tylko za kliknięcia w reklamę. W zasadzie reszta zależy od Ciebie - wyglądu Twojej strony, cen i tego jakie stosujesz metody, by zachęcić przychodzących do kupna czy skontaktowania się. Google Ads codziennie jest wybierane przez setki tysięcy przedsiębiorców na całym świecie, a zacząć możesz nawet z małym budżetem!

Białystok i okolice - jaką reklamę wybrać?

Prowadząc firmę w Białymstoku, niejednokrotnie zadawałeś sobie pytanie jak skutecznie reklamować swoje usługi lub produkty. Oczywiście możesz polegać na tradycyjnych metodach, jak reklama w lokalnej prasie czy radio, jak również prowadzić ulotkową krucjatę na ulicach Białegostoku. NIC jednak nie zastąpi reklam w modelu PPC czyli takich, które wyświetlają się w internecie, a płacisz za nie tylko wtedy kiedy ktoś faktycznie kliknie i przejdzie na Twoją stronę. Tego typu reklamy są głównie wykorzystywane przez Facebooka oraz Google.

Z biznesowego punktu widzenia, taki typ reklamy jest niezwykle interesujący. Dokładnie bowiem wiesz, jaka kwota przynosi Ci jakich klientów. Dzięki temu, możesz też optymalizować swoje późniejsze inwestycje w Google Ads i np. kierować reklamy tylko na najlepiej działające grupy, wykluczając te gorsze, co potencjalnie pozwoli Ci obniżyć koszt pozyskiwania klienta. Ale to tylko czubek góry lodowej. Za co reklamodawcy w Białymstoku i okolicach kochają Google Ads?

Zalety reklamy Google Ads

Google Ads jako system reklamowy ma szereg zalet. Do podstawowych możemy zaliczyć:

 • mierzalność efektów - dokładnie wiesz ile wydałeś i ile z tego masz.
 • dowolność budżetu - możesz wydawać mniej jako hydraulik, ale i więcej jako sieć restauracji.
 • czas - kampanię można uruchomić w kilka godzin i od razu pozyskiwać pierwszych klientów.
 • targetowanie - docierasz do grup, które możesz określić różnymi parametrami jak wiek, płeć, zainteresowania czy odwiedzane strony.
 • remarketing - docierasz do osób, które już były na Twojej stronie i mogły np. porzucić koszyk lub po prostu coś je rozproszyło.

To wszystko sprawia, że reklamy Google Ads są najczęściej wybieraną formą reklamową na świecie.

Kto korzysta z Google Ads?

Z Google Ads w Białymstoku może korzystać każdy przedsiębiorca. Zarówno ten, który prowadzi firmę remontową i chce wyświetlać się na frazę "firma remontowa Białystok", jak i fryzjer, który chce pozyskiwać klientów szukających po frazie "dobry fryzjer Białystok". Również dealer samochodowy, czy firma produkcyjna dostarczająca komponenty przemysłowe będą zainteresowani tą formą reklamowania się w sieci. Słowem - z Google Ads korzystać może każdy rodzaj biznesu o każdej wielkości. Chcesz wiedzieć, na co możesz liczyć Ty? Napisz do nas - skonsultujesz z nami temat bezpłatnie i podejmiesz racjonalną decyzję!