Google Ads Bielsko-Biała.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Bielsko-Biała.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Bielsko-Biała

Szukasz agencji Google Ads, która poprowadzi reklamy na terenie Bielsko-Białej? Chcesz pozyskiwać więcej klientów dzięki reklamom w wyszukiwarce? Prowadzisz biznes w Bielsku-Białej i chcesz wiedzieć na co możesz liczyć wybierając reklamy Google Ads? Świetnie się składa! Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii lokalnych, jak i na całą Polskę i zagranicę. Google Ads to jeden z najlepszych sposobów na pozyskiwanie nowych klientów, jak również na przekonywanie do powrotu tych, którzy już kiedyś skorzystali z Twojej oferty usług lub produktów.

Zalety reklam Google Ads

Reklamodawcy na całym świecie wykorzystują środowisko reklamowe Google Ads ze względu na kilka przewag względem tradycyjnych metod reklamowania jak prasa czy radio. Po pierwsze, dzięki dobre analityce, dokładnie wiesz ile wydałeś i ile zyskałeś dzięki swoim wydatkom. Oznacza to, że operujesz w o wiele przewidywalniejszych warunkach biznesowych. Ponadto możesz reklamować się dokładnie takim użytkownikom jakim chcesz. W przeciwieństwie do ulotek czy reklam w prasie, tutaj dokładnie trafiasz w swoją grupę docelową, dzięki czemu pozyskujesz ruch taniej. Ponadto w reklamach Google Ads na Białystok i okolice, a także inne rejony kraju, płacisz tylko wtedy kiedy ktoś kliknie w Twoją reklamę.

Typy biznesów a reklama w Bielsku-Białej

Niezależnie od tego, czy masz zakład fryzjerski, jesteś krawcową czy masz gabinet dentystyczny, chcesz pozyskiwać klientów. Co robi przeciętny użytkownik szukając rozwiązania swojego problemu? Wchodzi w Google i wpisuje frazę. Przypuśćmy, że poszukuję dobrego dentysty w Bielsku-Białej. Wpiszę wówczas np. "Jakiego fryzjera polecacie Bielsko-Biała". Intencją tej frazy jest poszukiwanie fryzjera, ale też zyskanie informacji na temat opinii o nim. W tym momencie powinna wyświetlić mi się Twoja reklama nad organicznymi wynikami wyszukiwania, która niejako odpowie na to pytanie. Przy okazji dobrze będzie od razu zawrzeć na swojej stronie internetowej informacje od zadowolonych klientów, jak również zachęcać ich, by dodawali opinie o firmie na mapkach Google. To bardzo ważne, a jednocześnie darmowe narzędzie, które w przypadku tego typu usług jest świetnym źródłem pozyskiwania klientów.

Czy istnieją inne typy reklam, które możesz wykorzystać?

Jasne, że tak! Możesz zdecydować się na tradycyjne metody jak ulotki, reklama w prasie czy radiu, a nawet lokalnej telewizji. Możesz też prowadzić organiczny fanpage na Facebooku czy ustawić potykacz na ulicy. Ok - to wszystko nie zaszkodzi, a dobrze przeprowadzone może przynieść świetne rezultaty. Jeżeli jednak szukasz sprawdzonego przez tysiące osób rozwiązania, chcesz wiedzieć ile wydajesz i ile za to zyskujesz klientów czy po prostu przychodów, wówczas zdecydowanie powinieneś skorzystać z kampanii Google Ads. Bielsko-Biała to świetne miejsce do reklamowania się w Google Ads. Konkurencja nie jest duża i pozyskiwanie klientów w większości branż nie powinno być szczególnie wymagające. Pamiętaj, że w Google Ads możesz inwestować dowolne kwoty!