Google Ads Biłgoraj.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Biłgoraj.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Biłgoraj

Biłgoraj to małe, ale prężne miasto, więc konkurencja nie śpi! Reklama Google Ads na Biłgoraj to skuteczny sposób, by dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Myślisz, że w Biłgoraju wszystkie biznesy oparte są na rekomendacjach i nie ma przestrzeni na przejmowanie klientów? Nic bardziej mylnego! Google Ads pozwoli dotrzeć do klientów z Biłgoraja, ale i tych przyjezdnych czy podróżujących przez niego. Google Ads pozwoli Ci również skutecznie wyświetlać się tym, którzy korzystają z usług Twojej konkurencji, a którzy z jakiegoś powodu rozważają zmianę. Czy stać Cię na to, by NIE dać im o sobie znać?

Zalety reklamy w Google

Trudno sobie wyobrazić, ale 20 lat temu system Google Ads dopiero raczkował, a dzisiaj stanowi najchętniej wybierany kanał marketingowy na świecie wśród mikro, małych, średnich, jak i największych firm. Dlaczego tak się dzieje? Istnieje kilka powodów, które z pewnością Cię przekonają, by reklamować się w Biłgoraju właśnie z Google Ads:

 • Elastyczność budżetowa sprawia, że możesz reklamować się już za kilkadziesiąt czy kilkaset złotych miesięcznie. Owszem, niejednokrotnie może się to okazać zbyt małą kwotą, by dać sensowny ruch, który zmieni się w klientów, ale sprawia, że da Ci od razu pogląd na to, jak takie reklamy działają i ile de facto kosztuje pozyskanie klienta w Twojej branży.
 • Szybkość systemu pozwala na uruchomienie podstawowej kampanii w dosłownie kilka godzin. Google Ads jednak nie powinno traktować się li tylko jako doraźnego środka, kiedy mamy mniej klientów. Długofalowe działanie pozwala bowiem na lepszą optymalizację budżetu.
 • Dzięki zaawansowanemu targetowaniu docierasz do ludzi, którzy są potencjalnie najbardziej zainteresowani Twoją ofertą. Możesz kierować reklamy na konkretne zainteresowania, odwiedzone strony, płeć, wiek czy szereg innych danych związanych z zachowaniami czy demografią.
 • I chyba najważniejsza sprawa - płacisz za kliki - czyli tylko wtedy, kiedy ktoś realnie przechodzi na Twoją stronę i ciężar przekonania do zakupu należy już tylko do Ciebie.

Czy inne opcje reklamowania są dla Ciebie?

Jasne, że tak! Mimo reklamy w Google Ads warto zadbać o widoczność firmy np. w social mediach czy mapach Google. Profil na Facebooku, jak również mapki Google pomogą np. w pozyskiwaniu rekomendacji od klientów, które mają duże znaczenie np. w przypadku branż usługowych. Warto dbać i nakłaniać zadowolonych klientów do wyrażania opinii na temat firmy w internecie. Ma to kapitalne znaczenie.

Warto też przemyśleć kwestię pozycjonowania własnej strony internetowej. Jeżeli w Biłgoraju lub okolicy nie ma wielu konkurentów, którzy myśleliby o swoim biznesie długofalowo wówczas ruch w kierunku SEO może być bardziej niż przydatny!

Google Ads dla nowo powstały firm

Reklama Google Ada to szansa dla firm z Biłgoraja, które dopiero się otwierają. Stwarza szansę na to, by dać się szybko zadomowić w świadomości lokalnych odbiorców produktów i usług. Możesz to zrobić szybko, w rozsądnej kwocie i co najważniejsze - skutecznie!