Google Ads Bochnia.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Bochnia.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Bochnia

Prowadzisz biznes w Bochni i chcesz wykorzystać reklamę Google Ads? Świetnie! To znaczy, że jesteś świadomy tego, jak skutecznym narzędziem są kampanie Google w wyszukiwarce czy w formach banerów marketingowych i remarketingowych. Google Ads pozwalają szybko i skutecznie dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów - zarówno w samej Bochni, jak i w jej bezpośrednich okolicach jeżeli tylko wyrazisz taką chęć. Rzecz w tym, że reklamy Google można targetować na dobrze określone grupy - zarówno pod względem zainteresowań i demografii, jak również lokalizacji. Można je też prowadzić z dowolnego zakątka świata - wystarczy internet i komputer.

Google Ads - dlaczego to pierwszy wybór przedsiębiorców?

Kampanie Google Ads są szalenie inkluzywnym miejscem reklamowania. Każdy przedsiębiorca może wpłacić w zasadzie dowolną kwotę i zacząć się reklamować w kilka godzin. Bariera wejścia jest tak niska, że większość bez przeszkód próbuje. Dobrze jednak zaufać doświadczonej agencji, która umie odpowiednio targetować reklamy, a później je optymalizować, by możliwie najtańszym kosztem docierać do potencjalnie zainteresowanych grup odbiorców.

Przedsiębiorcy bardzo cenią sobie również sposób rozliczenia za reklamę. Płaci się bowiem za kliknięcia. Ponosimy koszty tylko wtedy, kiedy ktoś w istocie przejdzie na naszą stronę internetową, a wówczas reszta - czyli to, czy ktoś zostanie Twoim klientem - jest tylko po Twojej stronie - a konkretnie tego co jest na Twojej stronie.

Wspomniane już targetowanie ma również niebagatelne znaczenie! Z reguły im szerzej reklamuje się swoje produkty lub usługi, tym potencjalnie wyższe koszty dotarcia do użytkowników kupujących. To proste - jeżeli sprzedajesz lakier do paznokci, a reklamujesz swoje produkty nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn czy dzieci, wówczas przepalasz budżet na osoby, które wyświetlą reklamę, ale nie kupią produktów. Tymczasem reklama Google Ads potrafi doskonale docierać do ściśle określonych grup - np. kobiet w wieku 25-45 lat regularnie odwiedzających witryny z branży beauty.

Konkurencja w Bochni

Bochnia, położona na środku trasy między Krakowem a Tarnowem, stanowi miejsce, gdzie sporo biznesów musi konkurować i to nie tylko o lokalnych klientów, ale również tych, którzy jedynie przejeżdżają przez tę miejscowość. Bochnia ze swoją słynną kopalnią soli, przyciąga również wielu turystów, których dzięki reklamie Google Ads możesz z powodzeniem przyciągnąć do swojej firmy. Czy możesz sobie pozwolić, żeby pominęli Cię w swoich decyzjach zakupowych?

Czy reklamować się tylko w Google Ads?

Google Ads jest niezwykle skutecznym narzędziem do reklamowania swoich usług. Warto jednak pamiętać, że bezpłatnie możesz też pojawiać się w Google Moja Firma (czyli na mapach Google), a także budować swoją organiczną obecność na Instagramie czy Facebooku. To wszystko będzie wspierać Twoją firmę, budować jej ogólną widoczność w sieci i tworzyć jej reputację (to dzięki mapom Google i rekomendacjom na Facebooku Twoi klienci dowiedzą się, czy inni byli zadowoleni z Twoich produktów lub usług). Warto zatem pamiętać o tym, że Google Ads ze wsparciem będą działać jeszcze lepiej.