Google Ads Brodnica.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Brodnica.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Brodnica

Brodnica to miasto o długiej historii znane każdemu, kto pokonywał drogę między Toruniem a Olsztynem. Będąc największym miastem w rejonie, skupia sporo biznesów - szczególnie z branży handlowej i usługowej. Jeżeli prowadzisz firmę w Brodnicy lub okolicy, na pewno zależy Ci, by pokazać się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony. Ale gdzie to uczynić? Jak przyciągnąć do siebie nowych klientów i sprawić, że Ci, którzy u Ciebie byli wrócą do Ciebie ponownie? Warto rozważyć reklamy Google Ads, które skutecznie działają w Brodnicy, jak również... na całym świecie. Google Ads codziennie wspierają dziesiątki tysięcy małych i dużych firm, a szereg zalet przekonuje, dlaczego właśnie tak jest.

Zalety kampanii Google Ads

Google Ads to obecnie najszerzej rozpowszechnione narzędzie reklamowe w internecie. Na żadne inne narzędzie nie wydaje się tyle budżetów reklamowych, jak właśnie Google Ads. Kilka najważniejszych faktów unaoczni, dlaczego tak się dzieje:

 • Targetowanie - Google Ads pozwala precyzyjnie dotrzeć do wybranych mieszkańców Bochni i okolic. Możesz też sprawić, że osoby przejeżdżające przez miasto zobaczą Twoją reklamę o ile oczywiście będzie tego chciał i uznasz to za sensowne biznesowo. Niezależnie od tego, jakie zainteresowania, czy do jakiej grupy demograficznej należy Twoi klienci, możesz w nich wycelować swoje reklamy.
 • Elastyczność - możesz kierować dowolne środki na reklamę Google Ads będąc przedsiębiorcą w Bochni. Doświadczona agencja podpowie, jaki budżet będzie sensowny w danej lokalizacji i przy danej branży, a konkretnie przy konkurencji, z którą walczysz. Niemniej jednak próg wejścia w Google Ads jest stosunkowo niski. Warto jednak pamiętać, że niski budżet może być dla Twojej branży zbyt małym, by pozyskać sensowny ruch.
 • Rozliczenie - za reklamy Google Ads ponosisz koszt tylko wtedy, kiedy potencjalny klient kliknie w reklamę i przejdzie na Twoją stronę www. To rozwiązanie bardzo sprawiedliwe i preferowane przez większość przedsiębiorców.
 • Mierzalność - dobrze wiesz ile zainwestowałeś i ile z tego uzyskałeś przychodów lub klientów czy kontaktów. Panel analityczny w Google Ads stanowi ukoronowanie 20 letniej historii tego systemu, a jego połączenie z Google Analytics pozwala Ci na całościowy przegląd Twoich działań reklamowych w internecie i ich skuteczności.

Kto powinien inwestować w reklamy Google?

W zasadzie każdy, kto chce uzyskać powtarzalne i satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe, powinien skierować swoje myśli ku Google Ads. Wyżej wymienione zalety systemu mają znaczenie dla każdego reklamodawcy - niezależnie od wielkości. Obojętnie od tego czy prowadzisz mały zakład fryzjerski, czy sporej wielkości sklep z odzieżą czy biżuterią, warto będzie zainteresować się taką formą reklamowania.

Reklama w Brodnicy - co oprócz Google Ads?

Przemyśl obecność nie tylko w Google Ads, ale również kwestię pozycjonowania stron lub stworzenie wizytówki w mapkach Google. Przy przyzwoitym zaangażowaniu możesz wyprzedzić samodzielnie konkurencję w Brodnicy w tych dwóch aspektach.