Google Ads Chojnice.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Chojnice.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Chojnice

Reklama Google Ads to świetny pomysł by dać znać o Twojej firmie mieszkańcom Chojnic oraz okolic. Niezależnie od tego, jaki typ biznesu prowadzisz - czy jesteś hydraulikiem, czy prowadzisz zakład fryzjerski czy sieć restauracji lub zakład stolarski - jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie. W szybki sposób możesz zyskać nowych klientów, a zapłacisz za reklamę tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie w reklamę i tym samym przeniesie się na Twoją stronę internetową. Oczywiście to tylko czubek góry lodowej, jaką są reklamy Google Ads dla Chojnic i okolic. Najważniejsze kwestie z nimi związane poruszamy poniżej.

Google Ads to najkorzystniejsze narzędzie reklamowe w internecie?

Oczywiście na to pytanie każdy ostatecznie musi odpowiedzieć sobie sam. Jest jednak szereg zalet, które są stanowią o tym, że Google Ads są najpowszechniej stosowanym narzędziem reklamowym w internecie. Reklamy w Google to:

 • Doskonałe targetowanie - możesz docierać do kogokolwiek, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz w internecie. Swoją grupę docelową możesz stworzyć na podstawie danych demograficznych czy też zwyczajów lub profilu odwiedzanych stron.
 • Pay Per Click - czyli płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie i przejdzie na Twoją stronę. Jeżeli zatem Twoja reklama została poprawnie skontruowana i stargetowana, wówczas osoba klikając w link jest potencjalnie zainteresowana zakupem produktu lub skorzystania z usługi.
 • Dokładna analityka - mierzalność reklam to jedna z najważniejszych zalet Google Ads. Panel analityczny pozwala nam szybko zweryfikować podstawowe parametry, jak koszt pozyskania klienta, ilość wydanego budżetu czy kwotę przychodów w wybranym zakresie czasu. To wszystko sprawia, że możemy łatwo planować swoje kampanie reklamowe i dostosowywać budżet do danych realiów biznesowych.
 • Elastyczność budżetowa - możesz zainwestować na początku kilkaset złotych, zaznajomić się z systemem i dowiedzieć jego mechanik. By pozyskać sensowny ruch na stronę prawdopodobnie przyda się przynajmniej nieco większy budżet niż kilkaset złotych (Twoja konkurencja prawdopodobnie inwestuje więcej), ale nawet ta początkowa kwota już coś powinna Ci pokazać. Z drugiej strony - jako duży przedsiębiorca - możesz już inwestować kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 • Skuteczność - reklamy Google w wyszukiwarce, jak również te w formie banerów reklamowych lub filmów video, są bardzo skuteczne właśnie ze względu na dobre targetowanie i wypełnianie wiele etapów w lejku sprzedażowym - od budowania świadomości po domykanie interesującymi promocjami.

Czy istnieje alternatywa reklamowa?

Organiczne działania w Google Maps (Google Moja Firma) czy na Facebooku na pewno przynoszą korzyści w postaci np. dostępu do recenzji naszych produktów i usług wystawiany przez realnych użytkowników (zazwyczaj realnych gdyż bywa, że opinie są kupione). Tak czy inaczej, dzięki takim stronom możemy sprawdzić aktualne godziny otwarcia, ruch w danym miejscu czy właśnie opinie innych użytkowników o Twoich produktach lub usługach.

Google Ads - zacznij w Chojnicach już dzisiaj!

Jeżeli chcesz pozyskać nowych klientów lub dotrzeć do tych, którzy już kiedyś skorzystali z Twojej oferty nie powinieneś czekać dłużej niż to konieczne. Bariera wejścia w Google Ads na terenie Chojnic i okolic jest naprawdę niewielka, a obsługa agencji pozwoli Ci wydatkować budżet możliwie najefektywniej.