Google Ads Ciechanów.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Ciechanów.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Ciechanów

Google Ads to doskonała okazja, by zyskać klientów z Ciechanowa i okolic w sposób prosty, szybki i co najważniejsze przewidywalny. Ciechanów to w swoim regionie najważniejszy ośrodek miejski, który gromadzi sporo lokali usługowych oraz kilka zakładów przemysłowych. To wszystko sprawia, że konkurencja w różnych branżach jest zaostrzona i trzeba przedsięwziąć pewne środki, by pozyskiwać klientów w otoczeniu innych biznesów o podobnych charakterze.

Zalety reklamy Google Ads

Reklamy Google Ads są mierzalne, dzięki czemu dokładnie wiesz ile przeznaczyłeś na reklamę oraz ile z niej pozyskałeś przychodów lub klientów czy kontaktów (w zależności od wybranych celów). Dzięki Google Ads możesz też dotrzeć do dowolnego mieszkańca Ciechanowa i okolic z uwzględnieniem zawężenia demograficznego lub związanego z zainteresowaniami Twojej grupy docelowej. Google Ads to również nie tylko narzędzie dla dużych graczy. W zasadzie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na korzystanie z tego systemu reklamowego i pozyskiwanie klientów. Dodatkowo korzystanie z Google odznacza się uczciwym podejściem do rozliczenia - płacisz bowiem tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie w Twoją reklamę i przeniesie się na Twoją stronę www.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji partnerskiej Google?

Google Ads pozwala na bardzo szeroką optymalizację reklam i tym samym polepszenie własnych wyników. Doświadczona agencja zna poszczególne branże, stawki w nich funkcjonujące oraz realia rynkowe i potrafi o wiele szybciej dojść do możliwie najlepszych rezultatów bez konieczności testowania rzeczy, które musiałby sprawdzić użytkownik początkujący. Agencja partnerska o najwyższym statusie Premier, gwarantuje funkcjonowanie zgodnie z najnowszymi metodologiami i rekomendacjami Google. Korzystając z naszej obsługi całą kwestię analityki, ustalania stawek i targetowania pozostawiasz nam, a sam skupiasz się na obsłudze przychodzących klientów. Masz wsparcie dedykowanego specjalisty i zawsze możesz odwołać się do jego doświadczenia.

Kto w Ciechanowie powinien skorzystać z kampanii Google Ads?

Każdy przedsiębiorca, dzięki niskiej barierze wejścia, może spróbować skuteczności stojącej za reklamami Google Ads. W zależności od wielkości, firmy, kosztów pozyskania klienta i ogólnych oczekiwań, możesz wydać kilkaset, jak i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Warto testować różne budżety bowiem kampania jest na nie wrażliwa i może się okazać, że większy budżet nie tylko pozyska więcej klientów, ale też np. relatywnie mniejszym kosztem. Tutaj również przyda się pomoc doświadczonej agencji Google, która od razu może zaproponować sensowny budżet dla danej lokalizacji i targetu reklam. Jeżeli prowadzisz biznes w Ciechanowie, wyślij do nas zapytanie a bezpłatnie skonsultujemy możliwości reklamowe na terenie, który Cię interesuje i zaproponujemy najskuteczniejsze metody docierania do Twoich potencjalnych klientów.