Google Ads Cieszyn.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Cieszyn.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Cieszyn

Reklama Google Ads na Cieszyn i okolice to świetna inwestycja w pozyskanie nowych klientów dla Twojej firmy. Cieszyn, dzięki bliskości granicy czeskiej oraz słowackiej, a także przepięknych pasm górskich w pobliżu, jest nie tylko prężnym ośrodkiem dla branż usługowych, ale również świetną miejscowością turystyczną i ruchem tranzytowym. To wszystko sprawia, że w zależności od biznesowych potrzeb, możesz z reklamą Google Ads docierać do mieszkańców Cieszyna, jak również do osób, które to miasto odwiedzający cyklicznie lub okazjonalnie czy turystycznie i to nie tylko do Polaków, ale również Czechów czy Słowaków. Ta elastyczność w wyświetlaniu reklam dowolnym grupom odbiorców jest jednocześnie jedną z podstawowych zalet reklam Google Ads, które omówimy w kolejnym akapicie.

Plusy reklam Google Ads

Oprócz doskonałych opcji targetowania reklam na grupy odbiorców, które są potencjalnie najbardziej zainteresowane zakupem Twoich produktów lub usług, warto również zwrócić uwagę na elastyczność budżetową Google Ads. W zależności od branży i konkurencji, możesz przeznaczać od kilkuset do kilku tysięcy złotych w reklamy. Duże firmy i sklepy internetowe potrafią inwestować nawet kilkadziesiąt i kilkaset tysięcy złotych miesięcznie.

Istotna jest także mierzalność osiąganych wyników. Dzięki Google Ads, a także bezpłatnej usłudze Google Analytics, dokładnie wiesz skąd pochodzą Twoi klienci (znasz źródło ich przejścia na witrynę), a także ile dokładnie przeznaczyłeś na reklamę. Znasz zatem swoje koszty, przychody, liczbę kliknięć i koszt pozyskania klienta. Dla wielu przedsiębiorców równie przyjemną okolicznością jest fakt, że kampanię Google Ads można uruchomić z dnia na dzień.

Dlaczego powierzyć Google Ads doświadczonej agencji?

Jesteś agencją Google Ads z najwyższym statusem partnerstwa Google Partner Premium. Oznacza to, że dochowujemy najwyższej staranności w implementacji rekomendacji ze strony Google, a także rok rocznie notujemy wzrosty obsługiwanych budżetów. Doświadczona agencja Google Ads to również:

 • Pełna transparentność działań i cykliczne raporty z osiągniętymi wynikami.
 • Kontakt z dedykowanym opiekunem, który troszczy się o prawidłowy przebieg kampanii reklamowej.
 • Optymalizację działań i wprowadzanie potrzebnych zmian w kampanii.
 • Oszczędność czasu - wszystko zależy od działań agencji.

Skorzystaj z doświadczeń innych firm!

Google Ada to najchętniej wybierane narzędzie reklamowe w internecie. Jeżeli masz wątpliwości co do skuteczności tego rozwiązania to warto zastanowić się dlaczego aż tak wiele firm z niego korzysta! Jak to w biznesie - musimy przecież porzucać rzeczy, które generują koszt, nie przekładając się jednocześnie na rozsądną stopę zwrotu. Również firmy z Cieszyna i okolic reklamują się w Google Ads, zarówno za pośrednictwem linków sponsorowanych, jak również kampanii na YT i reklam banerów i remarketingu.