Google Ads Częstochowa.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Częstochowa.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Częstochowa

Częstochowa to duży ośrodek miejski z rozwiniętą gospodarką, zarówno w branżach usługowych, jak i przemysłowych. Dzięki Jasnej Górze jest również miejscem, wokół którego grawitują duże grupy pielgrzymów i turystów. To wszystko sprawia, że prowadząc firmę w Częstochowie po prostu masz z kim konkurować niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonujesz. A jak konkurować na rynku w XXI wieku? Oczywiście dzięki reklamie internetowej! A w tejże prym wiedzie system Google Ads, który jest najchętniej wybieranym wśród reklamodawców w internecie. Możesz spróbować samodzielnie poprowadzić kampanie, ale możesz również skorzystać z usług doświadczonej agencji ze statusem Google Partner Premier czyli najwyższym możliwym odznaczeniem dla firm działających w tym obszarze. Dlaczego warto powierzyć reklamy Google Ads w Częstochowie nam?

Google Ads - wybierz doświadczoną agencję!

Powierzając nam kampanię otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna Google Ads, który stworzy kampanię od podstaw na bazie swojego dotychczasowego doświadczenia i wiedzy zgodnej z najnowszymi metodologiami działania Google. Najwyższy status partnerstwa jaki posiadamy udowadnia, że pracujemy zgodnie z rekomendacjami Google, ale też, że dowozimy wyniki dla naszych klientów bowiem do utrzymania odznaki Google Partner Premier potrzebna jest odpowiednia dynamika wzrostów obsługiwanych budżetów.

Pracując z nami otrzymasz również cykliczne raporty, które w przejrzysty sposób przedstawiają relację kosztów do przychodów, koszt kliknięć w danych grupach czy inne dane, na których Ci zależy. Nie musisz też trwonić czasu na naukę systemu i nieustanną optymalizację kampanii - zrobi to za Ciebie nasz specjalista ze wsparciem naszym autorskich algorytmów samouczących się, które pracują na dużych zbiorach danych.

Zalety Google Ads

A dlaczego Google Ads są formą reklamy internetowej, którą najczęściej wybierają przedsiębiorcy z Częstochowy, jak i całego świata? Jest ku temu przynajmniej kilka dobry powodów! Po pierwsze reklama ta oferuje uczciwy model rozliczenia. Kiedy ktoś kliknie w Twój link sponsorowany w wyszukiwarce Google lub baner, dopiero wówczas jest pobierana za to opłata. Upewniamy się zatem, że płacimy za realny ruch - a im lepiej stworzona reklama, tym potencjalnie ten ruch będzie również kaloryczny.

Warto też pamiętać, że w panelu Google Ads dokładnie wiemy ile wydaliśmy i ilu klientów za to pozyskaliśmy. Doskonale widzisz, jaki był koszt pozyskania jednego klienta, które grupy są szczególnie obiecujące i na co możesz liczyć w przyszłości.

Kampanie Google Ads są również bardzo elastyczne budżetowo - korzystają z nich zarówno micro przedsiębiorcy, jak również największe firmy - tak w Częstochowie, jak i na całym świecie.

Google Ads to również szybkość - kampanię reklamową możesz stworzyć i uruchomić w kilka godzin!

Zdecyduj się teraz na reklamę w internecie!

Nie czekaj dłużej! Twoja konkurencja na terenie Częstochowy i okolic już od dawna korzysta z reklam Google Ads i pozyskuje dzięki temu nowych klientów. Warto również pamiętać, że dzięki Google Ads z powodzeniem dotrzesz do osób, które już kiedyś skorzystały z Twoich usług lub produktów i warto im przypomnieć o swoim istnieniu.