Google Ads Człuchów.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Człuchów.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Człuchów

Chcesz docierać efektywnie do klientów z Człuchowa i okolic? W Twoim przypadku szczególnie istotne będzie targetowanie reklam tak, by pokazywać się tylko odpowiednim użytkownikom i nie przepalać budżetu na dotarcie od osób spoza Człuchowa i okolic lub tych, które nie są zainteresowane Twoimi produktami czy usługami. W lokalnej prasie czy radiu, a nawet za pośrednictwem ulotek nie unikniesz tego problemu ale doskonałym rozwiązaniem będą reklamy Google Ads, dzięki którym dasz o sobie znać zainteresowanym osobom z Człuchowa i okolic.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Reklama Google Ads to inwestycja o różnej skali w zależności od typu biznesu, celów jakie stawiamy przed reklamą, lokalizacji wyświetlania reklam, grupy docelowej, słów kluczowych, a nawet tekstów reklam, kreacji grafik czy wyniku jakości Twojej strony. Lokalna firma usługowa z Człuchowa może reklamować się z powodzeniem już za kilkaset czy kilka tysięcy złotych w zależności od tego, ilu klientów jest w stanie obsługiwać. Duży sklep internetowy, który działa ogólnopolsko, a ma lokalizację w Człuchowie może natomiast inwestować i kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. W systemie Google Ads każdy zatem znajdzie coś dla siebie.

Zalety Google Ads Człuchów i okolice

Google Ads pozwala docierać do użytkowników, którzy szukają usług lub produktów, które oferujesz, a pomijać tych, którzy niekoniecznie są nimi zainteresowani. Dzieje się to np. dzięki wyświetlaniu reklam tekstowych w wyszukiwarce Google przy frazach wpisywanych przez użytkowników, które wybierzesz jako szczególnie wartościowe dla swojego biznesu. Oprócz tego, możesz targetować ściśle po lokalizacji, co oznacza, że dotrzesz - o ile taka będzie Twoja wola - do mieszkańców Człuchowa, jak i okolic, czy nawet całego kraju.

Reklamując się z Google Ads płacisz za kliknięcia, czyli realne przejścia na Twoją witrynę. Pozwala to przy okazji doskonale mierzyć sukces kampanii w oparciu o najważniejszy parametr czyli to, ile osób kupiło od Ciebie produkty czy usługę. Doskonała analityka Google Ads odpowie na bezcenne biznesowe pytania, jak np. ile średnio kosztuje Cię pozyskanie klienta czy to, w jakiej grupie Twoje reklamy i oferta najlepiej konwertują. To sprawia, że możesz też optymalizować swoje reklamy i polepszać wyniki z własnej inwestycji. Google Ads możesz wyświetlać również tylko wtedy, kiedy akurat panuje w Twojej branży sezon sprzedażowy, a kiedy jest gorzej z klientami nieco je wygaszać lub... zrobić odwrotnie. Wszystko to zależy od celów, możliwości i tego co podpowie Ci nasz doświadczony specjalista.

Z kim prowadzić kampanię Google Ads?

Oczywiście można prowadzić reklamę Google Ads samodzielnie, ale dojście do poziomu średnio-zaawansowanego zajmie Ci mnóstwo czasu i po drodze możesz potencjalnie przepalić sporo budżetu reklamowego. Dlatego, mimo dodatkowego kosztu obsługi, warto zatrudnić do obsługi specjalistę lub przy mniejszych budżetach rozważyć ofertę platform optymalizacyjnych opartych na algorytmach samouczących się. Paradoksalnie pozwoli to zaoszczędzić i czas - bowiem specjalista już ma doświadczenie w rzeczonych obszarze, jak również pieniądze - bowiem specjalista szybciej dojdzie do uzyskiwania satysfakcjonujących i przewidywalnych wyników sprzedażowych.