Google Ads Dzierżoniów.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Dzierżoniów.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Dzierżoniów

Prowadząc firmę w Dzierżoniowie albo jakimkolwiek innym zakątku kraju, musisz pozyskiwać klientów w sposób przewidywalny, ciągły i możliwie optymalny finansowo. Większość przedsiębiorców w Polsce nie ma jednak pojęcia, ile de facto kosztuje go pozyskanie klienta, ani jaki będzie nadchodzący miesiąc w sprzedaży. Te dwie podstawowe kwestie pomoże rozwiązać narzędzie Google Ads, które pozwala reklamować się na wiele różnych sposobów, oferuje sobą mierzalność wyników, a także szereg innych zalety. Jeżeli chcesz reklamować się skutecznie na terenie Dzierżoniowa, wówczas czytaj dalej!

Zalety Google Ads

W Google Ads płacisz za kliknięcia i realne przejścia na swoją stronę, a dzięki podpięciu odpowiednich kodów konwersji dokładnie wiesz, ile kosztowało Cię pozyskanie konkretnego klienta i jaka fraza kluczowa sprawiła, że tym klientem się stał. Wiesz też ile zarobiłeś dzięki reklamie, które grupy, w które celujesz są najskuteczniejsze, czy w jakim czasie najlepiej wyświetlać reklamy. To wszystko bezcenne informacje z punktu widzenia biznesu.

Co więcej, Google Ads to przewidywalne środowisko reklamowe - o ile Twoja branża nie jest typową sezonówką, wówczas masz pewność pozyskiwania klientów dzięki temu narzędziu. Możesz też dostosowywać reklamy do intensywności danego sezonu sprzedażowego, a możesz też je wygaszać, kiedy np. nie dajesz rady z obsługą zbyt wielu klientów.

Google Ads pozwala na wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Google w formie linków sponsorowanych, ale także pokazywanie potencjalnym klientom banerów reklamowych w sieci reklamowej, która obejmuje większość witryn w Polsce. Możesz też tworzyć angażujące reklamy wideo na Youtube, czy reklamy produktowe i remarketing, który będzie śledził użytkowników, którzy już byli na Twojej witrynie, ale np. porzucili koszyk bo coś ich rozproszyło.

Twoje reklamy dotrą też do świetnie skrojonej grupy odbiorców - możesz targetować po wieku, płci czy zachowaniach i zainteresowaniach sprawiając, że zainwestujesz w reklamę widoczną tylko dla grup potencjalnie najbardziej zainteresowanych.

Samodzielnie czy z agencją?

Samodzielne prowadzenie Google Ads jest możliwe, ale wymaga wiele czasu poświęconego na naukę optymalizacji reklam i poprawnej analityki włącznie z instalacją odpowiednich kodów śledzących. Dojście do poziomu średniozaawansowanego poprzedzone również zostanie przepalaniem budżetu w miejscach, gdzie doświadczony specjalista szybciej spostrzegłby pole do poprawy. Dlatego Google Ads - jako ważne, a dla wielu firm najważniejsze miejsce pozyskujące klientów - powinno być prowadzone przez doświadczoną agencję. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze bowiem osoba zaznajomiona z tematem i dysponująca szerokim doświadczeniem w różnych branżach, o wiele szybciej dojdzie do satysfakcjonujących wyników.

Ile kosztuje reklama Google?

Reklama w Google kosztuje różnie. Małą firma usługowa z Dzierżoniowa może inwestować kilkaset złotych, a duży sklep internetowy z Dzierżoniowa działający na cały kraj i kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko zależy zatem od celów i skali działania, ale także szeregu zmiennych, jak grupa, którą targetujemy, słowa kluczowe, które wykorzystujemy czy chociażby kreacja i teksty reklam, które mogą być mniej lub bardziej skuteczne.