Google Ads Elbląg.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Elbląg.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Elbląg

Prowadzisz małą, średnią lub dużą firmę w Elblągu? Chcesz docierać skutecznie do potencjalnych klientów, którzy mieszkają na terenie Elbląga i okolicy? Wypróbuj reklamy Google Ads, które charakteryzują się doskonałym targetowaniem, przystępną warstwą analityczną i sprawiedliwym rozliczeniem za realne kliknięcia i przeniesienie użytkownika na Twoją witrynę. To tylko kilka z zalet, które sprawiły, że Google Ads jest najchętniej wybieranym system reklamowym w internecie - zarówno przez firmy z Elbląga - jak i całego kraju i świata.

Filary Google Ads

Dzięki Google Ads możesz wyświetlać się w wielu miejscach jednocześnie, lub wybrać te, które są dla Ciebie w danej chwili najskuteczniejsze. Mogą to być np. linki sponsorowane, które pojawiają się użytkownikom w wyszukiwarce Google po wpisaniu fraz interesujących Cię biznesowo. Możesz jednak wyświetlać też reklamy wideo na Youtube czy reklamy banerowe na stronach jak wp.pl czy onet. Mając sklep internetowy zainteresują Cię na pewno szczególnie skuteczne reklamy produktowe oraz remarketing, który może śledzić użytkowników, którzy porzucili koszyk i nie dokończyli zakupów. Dzięki doskonałej analityce, doskonale wiesz ile kosztowało pozyskanie konkretnego użytkownika, które grupy działają najlepiej dla Twojego biznesu, albo w jakich godzinach odnotowujesz najintensywniejszą sprzedaż. Możesz też reagować na sezony sprzedażowe zwiększając wydatki, a kiedy masz za dużo klientów możesz częściowo wygaszać kampanię. Dodatkowo targetujesz reklamy na osoby zgodnew z profilem Twojego idealnego klienta - np. po wieku, płci czy zachowaniach w internecie.

Jaki jest koszt kampanii w Google Ads?

Stopień optymalnej inwestycji w Google Ads zależy od wielu zmiennych. Najważniejsze z nich to wycena używanych w kampanii fraz kluczowych, targetowani odbiorcy, kreacja tekstu i grafiki samych reklam, wynik jakości Twojej strony w odniesieniu do danej reklamy, a także lokalizacja wyświetlania reklam - np. prawdopodobnie reklama na Elbląg będzie tańsza niż reklama analogicznej usługi w stolicy.

Zbyt niska inwestycja może nie wygenerować sensownego ruchu na stronę, co zaowocuje słabymi wynikami. Znowuż zdarzają się przypadki, że nie ma sensu podwyższać danego budżetu bo będzie to związane ze wzrostem kosztów pozyskania klienta. W konsekwencji można przyjąć, że branża usługowa w Elblągu może przeznaczać od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie na kampanię Google Ads, ale jeżeli masz duży sklep internetowy i chcesz docierać do klientów z całej Polski, wówczas możesz inwestować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wszystko jest zatem kwestią celów biznesowych i konkretnych parametrów kampanii.

Czy lokalizacja agencji ma znaczenie?

Lokalizacja agencji Google Ads nie ma znaczenia, dlatego wybieraj nie tylko spośród agencji Google zlokalizowanych w Elblągu czy okolicach. Wszystkie formalności i tak załatwiasz internetowo czy telefonicznie. Skup się zatem na wyborze doświadczonej agencji z wieloma specjalistami, partnerstwem Google. case study i szerokimi opiniami w Internecie.