Google Ads Gdańsk.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Gdańsk.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Gdańsk

Gdańsk to jedno z najdynamiczniejszych i najbardziej przedsiębiorczych miast Polski od setek lat. Prowadząc firmę w Gdańsku, musisz zmierzyć się z ogromną konkurencją i to niezależnie od tego w jakiej branży działasz. Musisz zatem wybierać formy reklamowania się, które trafiają możliwie najprecyzyjniej w Twoje grupy docelowe, pomijając jednocześnie te, które nie są zainteresowane zakupem Twoich produktów lub usług. Dokładnie tak precyzyjne targetowanie umożliwiają reklamy Google Ads, które są zresztą najchętniej wybieranym narzędzie do marketingu internetowego na świecie. Dzieje się tak za sprawą kilku ważnych czynników!

Przyczyny popularności Google Ads

 • Mierzalność - Narzędzie Google Ads zbiera całościowe dane na temat kampanii dzięki czemu wiesz ile kosztowało pozyskanie konkretnego użytkownika, jak i ile kosztuje średnio pozyskanie klientów. Wiesz również, które grupy odbiorców są najbardziej wartościowe, albo kiedy wyświetlanie reklam jest najbardziej opłacalne. To wszystko dane o kapitalnym znaczeniu dla każdego marketingowca i właściciela firmy.
 • Targetowanie - Reklamy Google Ads docierają do idealnych użytkowników z punktu widzenia Twojego biznesu. Selekcjonujesz odbiorców ze względu na wiek, płeć, siłę nabywczą czy zachowania w sieci co zwiększa prawdopodobieństwo zakupu przez nich Twoich produktów lub usług. Im lepiej targetowana reklama, tym jednocześnie zazwyczaj tańsza bo nie przepalasz pieniędzy na docieranie do osób niezainteresowanych kupnem.
 • Wiele kanałów - Dzięki Google Ads możesz wyświetlać się w wyszukiwarce Google pod postacią lekam tekstowych w wyszukiwarce, jak również za pośrednictwem reklam banerowych w wielu polskich serwisach jak np. wp czy onet. Możesz również tworzyć reklamy produktowe dla sklepów internetowych czy niezwykle skuteczne reklamy wideo na Youtube, które angażują i poszerzają lejek potencjalnych odbiorców. Masz również szerokie możliwości tworzenia remarketingu w sieci, by docierać do osób, które już znają Twoją stronę internetową.
 • Elastyczność budżetowa i czasowa - Niezależnie od budżetu możesz działać w Google Ads odnosząc sukces. Mała firma usługowa w Gdańsku może inwestować 3 czy 4 tysiące, a duży sklep internetowy działający na terenie kraju i kilkadziesiąt tysięcy. Możesz też dowolnie sterować intensywnością wyświetlania reklam np. w zależności od sezonów sprzedażowych.

Koszty kampanii Google Ads

Koszt reklamy Google kształtuje się w zależności od wielu zmiennych, spośród których najważniejsza jest lokalizacja wyświetlania reklam - np. Gdańsk będzie relatywnie droższy niż Elbląg dla wielu przypadków. Kluczowa jest też kreacja - teksty i grafiki, jak również wykorzystywane frazy kluczowe i targetowana grupa.

Z kim współpracować przy Google Ads?

Jak wybrać doświadczoną agencję Google Ads? Przede wszystkim, nie musisz ograniczać się tylko do Gdańska. Wszelkie formalności załatwisz przez internet więc sprawdź stronę, to ilu specjalistów ma dana firma i jakimi certyfikatami i partnerstwami może się pochwalić. Oczywiście równie ważne są opinie klientów i prezentacja case study czy rekomendacje od zadowolonych firm.