Google Ads Gdynia.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Gdynia.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Gdynia

Gdynia, będąca częścią aglomeracji trójmiejskiej, to jedno z najciekawszych miejsc do prowadzenia biznesu na mapie Polski. Ogromna liczba turystów i odbiorców lokalnych, szeroka baza turystyczna, mnóstwo atrakcji i morze. Niezależnie od typu prowadzonej firmy, znajdziesz tu spory rynek odbiorców. Jak jednak do nich dotrzeć w sposób optymalny czyli w oparciu o racjonalny budżet i narzędzia, które pozwalają dotrzeć do Twojej idealnej grupy odbiorców? Odpowiedzią jest system reklamowy Google Ads, który oferuje to i... znacznie więcej!

Google Ads na świecie

Google Ads to najchętniej wybierane środowisko reklamowe w Internecie za sprawą co najmniej kilku wielkich zalet.

Po pierwsze dzięki reklamom Google trafiasz do idealnych użytkowników. Definiujesz ich lokalizację - np. Gdynię, czy okolice, ale również wiek, płeć czy zainteresowania lub profil odwiedzanych przez nich stron internetowych. Oczywiście reklamy tekstowe targetujesz też za pośrednictwem użytych fraz kluczowych, które są wpisywane - z reguły - przez potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Po drugie środowisko Google jest niezwykle mierzalne i dokładnie znasz średni koszt pozyskania klienta, wiesz, która grupa odbiorców jest dla Ciebie najcenniejsza, czy o jakiej porze dochodzi do intensyfikacji odwiedzin Twojej witryny. To wszystko niezwykle cenne dane!

Google Ads pozwala też stymulować biznes dzięki swojej przewidywalności. Skalowanie inwestycji zazwyczaj wprost przekłada się na większą ilość klientów, ale możesz też po prostu zintensyfikować działania w czasie sezonu sprzedażowego albo je wygasić kiedy nie radzisz sobie z realizacją wielu zamówień jednocześnie. Google Ads może zareagować natychmiast zgodnie z Twoim poleceniem.

Koszty reklamy Google Ads

Koszt inwestycji finansowej w Google Ads zależy od wielu czynników. Kluczowe są frazy, na które chcemy się wyświetlać. Np fraza hydraulik Gdynia może być warta 2 złote, a fraza Google Ads Gdynia nawet kilkanaście złotych. Równie ważne są kreacje reklamy - jej grafika lub tekst. Lokalizacja i grupa odbiorców to kolejne filary wyceny reklamy Google Ads, ale niemniej ważne będzie też jakość strony docelowej, na którą reklama ma kierować użytkownika. Mała firma usługowa z Gdyni może inwestować kilkaset czy kilka tysięcy złotych, ale sklep internetowy mający siedzibę w Gdyni, ale sprzedający na terenie całego kraju, może co miesiąc przeznaczać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Każdy biznes odnajdzie się w Google Ads, ale warto pamiętać, że zbyt mały budżet może wygenerować zbyt mały ruch i statystycznie możemy mieć po prostu pecha. By poznać w pełni możliwości reklamy Google Ads należy przeznaczyć budżet optymalny, a ten podpowie Ci doświadczona agencja.

Jak wybrać partnera do Google Ads?

Agencja Google nie musi być stricte z Gdyni, by prowadzić Twoje reklamy Google Ads. Wszelkie formalności i tak załatwisz w internecie, więc warto spojrzeć na dostępne opcje szerzej i kierować się doświadczeniem i zasobami danej agencji. Liczba specjalistów, certyfikaty, partnerstwa, case study z klientami i podaniem domen, a nawet opinie w Google Maps czy Facebooku pozwolą Ci zyskać relatywnie pełny obraz o firmie, której chcesz powierzyć prowadzenie Google Ads w Gdyni, jak i na cały kraj.