Google Ads Głogów.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Głogów.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Głogów

Prowadzisz firmę w Głogowie i chcesz pozyskiwać klientów skutecznie oraz w optymalnym budżecie? Sprawdź zalety Google Ads, który pozwala dotrzeć do odpowiednich osób, w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Te trzy fundamenty sprawiły, że jest to najchętniej wybierane narzędzie marketingu online na świecie. Zobacz czy i dla Ciebie - jako właściciela małej, średniej lub dużej firmy w Głogowie - te zalety będą na tyle przekonujące, by spróbować!

Trzy filary Google Ads

Odpowiednie osoby - Google Ads pozwala na dotarcie do odbiorców, którzy idealnie pasują do profilu Twojego klienta. Możesz docierać do nich determinując wiek, płeć, zainteresowanie czy odwiedzane witryny. Z reguły, im lepiej stargetowana reklama, tym tańsza ona jest ponieważ nie wydajesz budżetu na docieranie do osób, które w ogóle nie są zainteresowane kupnem Twoich produktów lub usług. W Google Ads dokładnie określasz również skąd mają pochodzić Twoi odbiorcy - np. tylko z Głogowa lub okolic. Trafiasz do nich również za pośrednictwem fraz kluczowych, które uznasz za szczególnie interesujące dla Twojego biznesu.

Odpowiednie miejsce - Do odbiorców trafiasz na jeden, lub wiele sposobów jednocześnie. Możesz wykorzystać np. wyszukiwarkę Google i tworzyć linki sponsorowane, które wyświetlą się użytkownikom po wpisaniu frazy, którą uznasz za interesującą biznesowo. Możesz też tworzyć reklamy banerowe, reklamy wideo na Youtube, czy reklamy produktowe, które są szczególnie polecane dla sklepów internetowych. Możesz również tworzyć remarketingowe kampanie, które docierają do użytkowników, którzy już byli na Twojej witrynie internetowej.

Odpowiedni czas - Dzięki Google Ads możesz dowolnie modyfikować intensywność wyświetlania reklam, np. w odniesieniu do mocy przerobowych, lub nadchodzącego sezonu sprzedażowego. Dzięki Google Ads możesz też stymulować biznes w okresie, który jest gorszy sprzedażowo.

Ile kosztuje reklama Google Ads?

W Google Ads możesz rozliczać się w modelu PPC czyli za kliknięcie. Oznacza to, że płacisz tylko wtedy, gdy konkretny użytkownik dzięki reklamie zostanie przeniesiony na Twoją stronę. Pozwala to dokładnie poznać wartość danego użytkownika, to ile kosztowało kliknięcie za daną frazę, czy np. ile średnio kosztuje Cię pozyskanie klienta.

Oczywiście koszt pozyskania zależy od wielu czynników, jak chociażby lokalizacja wyświetlania Google Ads np. na Głogów, jak i targetowana grupa. Mała firma usługowa z Głogowa może np. inwestować z powodzeniem dwa tysiące złotych, a duży sklep internetowy i kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

Google Ads z agencją czy samodzielnie?

Reklama prowadzona samodzielnie wymaga poświęcenia jej sporo czasu - chociażby po to, by nauczyć się przyzwoicie systemu, jak i potem, by ją optymalizować. W trakcie trwania nauki, istnieje też zagrożenie, że przepalisz sporo budżetu i nie uzyskasz satysfakcjonujących wyników. W tym kontekście reklama prowadzona z doświadczoną agencją to oszczędność i czasu i pieniędzy mimo, że pobiera prowizję od obsługi. Doświadczony specjalista zdecydowanie szybciej dojdzie do dobrych wyników i będzie szybciej reagował na ewentualne problemy.