Google Ads Grudziądz.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Grudziądz.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Grudziądz

Chcesz pozyskiwać skutecznie klientów na terenie Grudziądza? Pragniesz dotrzeć do idealnych grup odbiorców, nie tracić pieniędzy na nieskuteczne kanały i mieć pełną kontrolę nad przebiegiem kampanii? Wypróbuj Google Ads! Gwarantują one natychmiastową widoczność Twojego biznesu w sieci, analitykę danych oraz świetne targetowanie. Sprawdźmy, jakie zalety jeszcze zdecydowały o tym, że jest to najpopularniejsze narzędzie do marketingu online - zarówno na Grudziądz, jak i inne miejsca w Polsce i na świecie!

Google Ads - dlaczego warto!

Google Ads oferują możliwość dotarcia do użytkowników skomponowanych według ścisłych wytycznych tak, by przypominali Twojego "idealnego" klienta. Jakie to wytyczne? Mogą być to, na przykład wiek, płeć, hobby czy profil odwiedzanych witryn. Z reguły im lepiej targetowana reklama, tym korzystniej finansowo się ona przedstawia w relacji kosztów i przychodów. Co równie ważne targetujesz reklamy korzystając z wybranych fraz kluczowych, po których wpisaniu ma wyświetlać się Twoja reklama. Kolejnym zawężeniem może być zasięg terytorialny reklam - swoje kampanie możesz wyświetlać tylko dla użytkowników z Grudziądza czy okolic.

Kolejną zaletą systemu Google Ads jest fakt możliwości wyświetlania się w wielu miejscach jednocześnie i otaczania użytkownika, jak również towarzyszenia mu w różnych momentach ścieżki klienta. Możesz zatem wyświetlać się w formie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google, które są umieszczone z reguły nad organicznymi wynikami i użytkownicy traktują je zupełnie naturalnie. Inną formą promocji w wyszukiwarce jest reklama produktowa czyli małe boksy z produktem i ceną. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla sklepów internetowych. Oprócz tego możesz budować świadomość produktu lub usługi za pośrednictwem reklam banerowych oraz reklam wideo na portalu Youtube, które bardzo angażują potencjalnych klientów. Na koniec, możesz skorzystać również z remarketingu, który dociera do osób, które już znają Twoją witrynę, ale z różnych względów jeszcze nie stały się klientami.

Warto również pamiętać, że w Google Ads możesz reklamować się z dowolnym budżetem, a Twoje reklamy są rozliczane za kliknięcia. Mała firma usługowa z Grudziądza może zatem inwestować kilkaset złotych miesięcznie i być równie zadowolona z efektów co duży sklep internetowy działający w całym kraju.

W Google rozliczasz się zazwyczaj za kliknięcia, czyli wówczas gdy ktoś zostanie realnie przeniesiony na Twoją stronę za sprawą reklamy. To zdecydowanie bardziej sprawiedliwe rozwiązanie niż sama opcja zasięgu oferowana przez tradycyjne kanały jak prasa czy radio.

Czy warto wynająć agencję Google Ads do pomocy?

Doświadczona agencja zdecydowanie szybciej dojdzie do optymalnych wyników reklamowych. Stworzenie poprawnej struktury kampanii i jej późniejsza optymalizacja wymagają sporo atencji, którą przy obecnym poziomie skomplikowania panelu Google Ads chętnie oddasz w ręce uznanych specjalistów. Pamiętaj, że wybierając agencję nie musisz ograniczać się do Grudziądza, bo wszystkie formalności i tak załatwisz przez internet. To umożliwia wybranie najlepszego partnera!

A jak wybrać tę najlepszą agencję?

Podstawowym źródłem pozyskiwania informacji o agencji Google Ads jest wciąż jej strona internetowa i opinie konsumentów np. w Google Maps czy na Facebooku. Warto sprawdzić case study prowadzonych działań, liczbę specjalistów czy partnerstwo z Google. Niemniej ważne są również opcje prowadzenia innych usług, żeby mieć potencjalnie wszystkie kanały pod jednym dachem.