Google Ads Jaworzno.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Jaworzno.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Jaworzno

Jaworzno, będące w ścisłym związku z aglomeracją metropolitalną Katowic, to interesujące miejsce by prowadzić biznes i pozyskiwać klientów. Musisz ściśle sprecyzować grupę odbiorców, by reklama była efektywna kosztowo. Musisz też reagować na zmieniające potrzeby rynkowe i stymulować biznes w trakcie sezonów sprzedażowych. Ostatecznie chcesz też docierać do osób z konkretnej lokalizacji i wiedzieć, ile de facto reklama przynosi Ci przychodów. Na te wszystkie wyzwania znakomicie odpowiada reklama Google Ads. W szybkim tempie stała się najpopularniejszym narzędziem do marketingu internetowego. Przyjrzyjmy się zatem z kim tworzyć reklamę oraz dlaczego właściwie warto!

Wybór agencji Google Ads dla reklam w Jaworznie

Nie musisz ograniczać się do agencji z bezpośredniego sąsiedztwa. Wszystkie formalności włącznie z podpisaniem umowy możesz obecnie załatwić przez internet dlatego warto wybrać partnera, któremu się ufa i którego się zwyczajnie polubi. By to osiągnąć niestety można polegać głównie na ocenie strony internetowej czy social mediów. Zwróć uwagę na liczbę specjalistów, język komunikacji, profil na FB, opinie klientów w Google Maps czy partnerstwo z Google. Niemniej ważne są również technologie, z którymi agencja współpracuje. Sprawdzając to wszystko możesz dopiero wyciągnąć wnioski na temat agencji.

Czy Twój biznes będzie dobry dla Google Ads?

Każdy typ biznesu o każdej wielkości odnajdzie się w reklamach Google Ads. Dzieje się tak, ponieważ Google nie limituje wielkości inwestycji reklamowej. Jako mała firma usługowa z Jaworzna możesz uzyskiwać świetne wyniki za kilkaset złotych miesięcznie, a duży sklep internetowy działający na cały kraj może inwestować nawet miliony rocznie i... cały czas szukać pól do optymalizacji reklam, by wyśrubować swoją efektywność. Niezależnie od tego, na którym biegunie jesteś, w wyszukiwarce Google spotkasz klienta każdego rodzaju biznesu - i właśnie dlatego musisz tam być!

Zalety reklam Google Ads

 • Targetowanie - Twoja reklama dociera do ściśle określonej grupy odbiorców. Określonej pod względem wieku, płci czy hobby. Takie targetowanie ma maksymalnie zbliżyć odbiorców do profilu Twojego idealnego klienta, a robi się to po to, by maksymalnie zwiększyć skuteczność reklam i nie przepalać budżetu reklamowego na niekonwertujące grupy.
 • Mierzalność - W Google Ads rozliczasz się zazwyczaj za kliknięcia, a wszystko dzieje się w internecie. Implikuje to, że wszystko da się zmierzyć, poddać analizie i wyciągnąć z tego wnioski. Google Ads dostarczy Ci informacji np o średnim koszcie pozyskania klienta, czy o najlepiej konwertujących grupach.
 • Wiele miejsc reklamowania - W Google Ads wyświetlasz się np. w wyszukiwarce Google, ale możesz też tworzyć reklamy banerowe na witrynach jak onet czy wp, ale i reklamy wideo na Youtube. Do dyspozycji masz także reklamy produktowe dedykowane sklepom internetowym, ale i reklamy kierowane na pocztę gmail czy remarketing, który dotrze do użytkowników już znających Twoją stronę internetową.
 • Lokalizowanie odbiorców - Twoja reklama może wyświetlić się tylko dla odbiorców z rejonu Jaworzna i okolic. Możesz dowolnie modyfikować ten zasięg terytorialny w zależności od biznesowych potrzeb.