Google Ads Katowice.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Katowice.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Katowice

Katowice to niezwykle wymagający rynek dla każdego biznesu. Konkurujesz z firmami z całej aglomeracji, a duże grono odbiorców oznacza też dużą liczbę konkurentów. W takich miastach jak Katowice, niezwykle ważne jest umiejętne targetowanie reklam, określanie obszarów, w których mają się wyświetlać oraz opcja dogłębnej analityki prowadzonych działań, by je optymalizować. Inaczej - konkurenci, którzy z pewnością to robią - na pewno Cię wyprzedzą i będą skuteczniej wyświetlać swoje komunikaty do potencjalnych odbiorców. Nie stać Cię na to!

Zalety Google Ads

Google Ads to w ostatnich latach najchętniej wykorzystywanie narzędzie do marketingu internetowego i to nie tylko w Katowicach, ale i na całym świecie. Dzieje się tak za sprawą kilku podstawowych zalet.

Pierwszą z nich jest docieranie do doskonale stargetowanych użytkowników. Określasz ich wiek, płeć, jak i dane o zachowaniach czy hobby i tym samym maksymalnie zbliżasz do profilu idealnego klienta i zwiększasz prawdopodobieństwo dokonania zakupu Twoich produktów lub usług. Z reguły, im lepiej określona grupa odbiorców, tym efektywniejsza kosztowo reklama.

Kolejną zaletą Google Ads jest fakt doskonałej mierzalności działań. Wiesz dokładnie ile zainwestowałeś i ile przychodów przyniosły Ci reklamy. Masz wgląd w dane związane z szacowanym kosztem kliknięć w dane frazy kluczowe, jak i zyskujesz informacje o najlepszych grupach odbiorców. Możesz nieustannie optymalizować teksty czy formy reklam, by znaleźć te najskuteczniejsze. Mnogość danych sprawia, że nie znajdziesz w internecie lepszego narzędzia do poprawiania swoich aktywności reklamowych.

Twoje reklamy mogą pojawić się w wielu miejscach. Podstawowym miejscem jest wyszukiwarka Google, gdzie pokazujesz ofertę za pośrednictwem linków sponsorowanych wyświetlanych - z reguły - nad wynikami organicznymi. Oba typy wyników są do siebie podobne i naturalnie traktowane przez odbiorców. Możesz jednak skorzystać również z reklam banerowych lub reklam wideo na Youtube. Oba te formaty świetnie sprawdzą się do budowania szerokich zasięgów i świadomości marki wśród potencjalnych konsumentów. Ale to nie wszystko! Dla sklepów internetowych szczególnie skuteczną metodą reklamowania się są reklamy produktowe (te małe okienka ze zdjęciem produktu i ceną, które również wyświetlają się w wyszukiwarce Google na zapytania produktowe). Ostatecznie warto również rozważyć remarketing, który dotrze do osób, które już znają Twoją witrynę, ale jeszcze nie zdecydowały się na zakup.

Google Ads w Katowicach - samodzielnie czy z agencją?

Prowadzenie Google Ads samodzielnie wymaga dużego nakładu czasu na poznanie systemu, zaprojektowanie kampanii o prawidłowej architekturze i następnie jej optymalizowanie nawet w podstawowym zakresie, jak dostosowywanie stawek czy dodawania fraz kluczowych. Doświadczona agencja zaoszczędzi Ci ten czas, bowiem już wie jak to wszystko robić, jak i kiedy reagować na zmiany oraz - i to kluczowe - oszczędzi Ci sporo pieniędzy, które potencjalnie można przepalić testując różne opcje oraz nie wprowadzając kluczowych zmian w trakcie trwania kampanii.

Czy Google Ads jest dla Ciebie?

Google nie limituje budżetów, które musisz zainwestować. Mała firma usługowa z Katowic może z powodzeniem inwestować np. dwa tysiące złotych i być równie zadowolona z efektów, jak ogólnokrajowy sklep internetowy inwestujący kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko zależy od celów biznesowych i tego, ile de facto chcesz przeznaczyć na pozyskiwanie klientów.