Google Ads Kołobrzeg.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Kołobrzeg.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Kołobrzeg

Prowadząc firmę w Kołobrzegu prawdopodobnie wiesz co to sezonowość. Wiesz zatem, że skuteczna reklama oznacza dotarcie do odpowiednich osób w dobrym czasie i miejscu. Google Ads znakomicie wypełnia te trzy charakterystyki skutecznej reklamy, dlatego powinieneś poważnie rozważyć to narzędzie reklamowe, które jest obecnie najczęściej wykorzystywanym systemem do marketingu internetowego. Dotyczy to nie tylko firm z Kołobrzegu, ale i całego świata!

Google Ads - skuteczne reagowanie na potrzeby rynku w Kołobrzegu

Google Ads umożliwia regulowanie swoich działań w zależności od rynkowych potrzeb. Oznacza to, że w martwym sezonie możesz w zasadzie wygasić reklamowanie (o ile oczywiście taka będzie logika Twojego biznesu), a w sezonach sprzedażowych - jak np. wakacje czy majówka lub święta, możesz zdecydowanie wykorzystać reklamy Google Ads, by stymulować swój biznes. Google Ads oferuje zatem możliwość dokładnego dopasowania do biznesowego rytmu, ale też po prostu może ten rytm nadawać i to niezależnie od tego, czy masz małą firmę usługową w Kołobrzegu czy może duży, ogólnokrajowy sklep internetowy.

Inne zalety reklamy w Google?

 • Mierzalność - w Google Ads rozliczasz się tylko za kliknięcia, a wszystko dzieje się w Internecie. Sprawia to, że w zasadzie wszystkie parametry kampanii mogą zostać zmierzone i poddane analizie. Otrzymujesz zatem dane związane z najlepiej konwertującymi słowami kluczowymi lub grupami odbiorców, wiesz ile średnio kosztuje kliknięcie w daną frazę, czy wyświetlenie banerów tysiącu użytkowników. To wszystko kapitalne dane, by optymalizować swoje działania i sprawiać, by były jeszcze bardziej efektywne.
 • Lokalizowanie reklam - Twoje reklamy Google Ads mogą docierać tylko do użytkowników z danej lokalizacji - np. Kołobrzegu i okolic, czy np ludzi będących aktualnie w pożądanym przez Ciebie promieniu na wybrzeżu bałtyckim.
 • Wiele kanałów - W Google Ads możesz wyświetlać swoje reklamy za pośrednictwem wielu miejsc. Najlepiej rozpoznawalną formą są oczywiście linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, ale masz też do dyspozycji formaty wideo na Youtube, reklamy banerowe na większości witryn w Polsce, czy reklamy produktowe, które są szczególnie cenione przez sklepy internetowe z racji swojej skuteczności. W ofercie jest oczywiście mnóstwo innych lokalizacji i form, jak np. remarketing, który dociera do osób, które już znają Twoją witrynę.
 • Elastyczność finansowa - W Google Ads możesz inwestować dowolną kwotę, która z reguły jednak odzwierciedla skalę działania i typ biznesu. Mała firma może zatem w mniejszych miejscowościach inwestować kilkaset złotych i być zadowolona ze skuteczności. Z drugiej strony ogólnopolski sklep internetowy w konkurencyjnej branży może wydawać kilkanaście tysięcy złotych na miesiąc i nie generować przy tym dostatecznie dużego ruchu, by w pełni docenić skuteczność Google Ads. Dobrze zatem skonsultować budżety z doświadczonymi agencjami.

Z kim tworzyć reklamy Google Ads?

Współpraca z agencją opłaca się na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze oszczędzasz czas, który upływa na poznanie systemu, stworzenie kompletnej kampanii czy jej późniejszą optymalizację. Po drugie oszczędzasz również pieniądze. Agencja nie przepali budżetu na długie testowanie różnych rozwiązań i zdecydowanie szybciej dojdzie do satysfakcjonujących wyników aniżeli początkujący specjalista.