Google Ads Kościerzyna.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Kościerzyna.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Kościerzyna

Kościerzyna czyli kaszubskie axis mundi, to interesujące miejsce na prowadzenie biznesu szczególnie dla rynku usług. By reklamować się w Kościerzynie skutecznie, musisz docierać do odpowiednich osób, ale i poprawnie zlokalizować swoje reklamy i w dobrym czasie. W tym celu warto skorzystać z reklam Google Ads, które na to wszystko pozwalają. Przyjrzyjmy się zatem zaletom, dzięki którym Google Ads stało się najchętniej wykorzystywanym narzędziem reklamowym w internecie.

Filary Google Ads - zalety, by reklamować się w Kościerzynie

 • Lokalizowanie reklam - Twoje reklamy Google Ads mogą pojawić się tylko użytkownikom, będącym aktualnie na danym obszarze - np. w Kościerzynie lub bezpośrednich okolicach. Ma to kapitalne znaczenie bowiem zawężasz swoje kampanii tylko do terytorium, z którego faktycznie rekrutują się Twoi klienci i nie tracisz budżetu, na zbyt odległe lokalizacje.
 • Wiele miejsc wyświetlania reklam - Twoje reklamy Google Ads mogą wyświetlać się w podstawowej wersji jako linki sponsorowane w wyszukiwarce Google. To najbardziej znana forma reklamowa w internecie, aczkolwiek bardzo przypomina wyniki organiczne i jest zupełnie neutralnie odbierana przez użytkowników. Oprócz tego masz do dyspozycji reklamy banerowe, reklamy wideo na portalu Youtube, jak również reklamy produktowe i remarketing, który dociera do osób, które już znają Twoją stronę internetową.
 • Elastyczność budżetowa - W Kościerzynie możesz z powodzeniem reklamować małą firmę usługową już za kilkaset złotych miesięcznie. Jeżeli w Twojej branży występuje sezonowość, możesz szybko na nią reagować i zwiększać intensywność wyświetlania reklam. Google Ads nie limituje w żaden sposób budżetów przeznaczanych na reklamę, więc odnajdą się w nim zarówno mali, jak i duże podmioty działające na wielu rynkach.
 • Mierzalność - Google Ads zbiera dane w czasie rzeczywistym i na ich podstawie możesz podejmować decyzje co do optymalizacji działań, by z danego budżetu reklamowego wyciskać możliwie więcej. Wiesz, które grupy są najcenniejsze dla Twojego biznesu, ile kosztują kliknięcia na dane słowa kluczowe czy jaki jest średni koszt pozyskania klienta. Wiesz nawet, o której godzinie klienci najchętniej dokonują zakupów na Twojej stronie czy ile kosztowało najdroższe i najtańsze kliknięcie. To skarbnica wiedzy, która ułatwia nawigowanie po biznesowej rzeczywistości.

Czy warto prowadzić Google Ads samodzielnie?

Samodzielna praca z Google Ads oznacza sporo czasu poświęconego na naukę, zaprojektowanie odpowiedniej kampanii oraz jej późniejszą optymalizację. Pierwsze kroki to również żmudne testy wymagające też budżetów, które niejednokrotnie się przepalą. Obecnie system też stał się bardzo skomplikowany. To wszystko sprawia, że wynajęcie do Google Ads agencji pozwoli zaoszczędzić nam nie tylko czas, ale i perfekcyjne (przynajmniej tak powinno być) ustawienie kampanii.

Ważna uwaga!

Przed weryfikacją danej agencji Google Ads, która nie musi być z Kościerzyny czy okolic bo i tak wszystkie formalności załatwisz przez internet, dobrze będzie jeżeli przeczytasz trochę o Google Ads - np. darmowe poradniki czy blogi z tym związane. Pozwoli Ci to lepiej podejść do umowy z agencją, a metodologia Google Ads będzie dla Ciebie jasna i pozwoli również zrozumieć perspektywę drugiej strony tej umowy.