Google Ads Koszalin.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Koszalin.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Koszalin

Prowadząc firmę w Koszalinie, chcesz docierać do klientów skutecznie i po możliwie najniższych stawkach. Czy jednak wiesz ile de facto wynosi koszt pozyskania klienta w Twojej branży? I co to właściwie znaczy skutecznie dotrzeć do klienta na terenie Koszalina? Na te pytania odpowie z powodzeniem narzędzie Google Ads, które szybko stało się absolutnym numerem jeden, jeżeli chodzi o marketing internetowy w Polsce i na całym świecie.

Powody popularności Google Ads

 • Dzięki Google Ads dotrzesz do klientów z wybranego obszaru - np. może to być Koszalin, jak i bezpośrednie okolice, a nawet cały kraj. To dla jakich użytkowników pod względem lokalizacji chcesz wyświetlać reklamy zależy od profilu Twojej działalności oraz budżetu.
 • Google Ads zbiera kompletne dane na temat przebiegu kampanii reklamowej. Zyskujesz zatem wgląd w bezcenne dane biznesowe, jak np. średni koszt pozyskania klienta, koszty kliknięcia na reklamę wyświetlaną po danej frazie, czy to, które grupy docelowo są najlepsze z punktu widzenia Twojego biznesu. System oferuje to, jak i wiele więcej danych pomagających w optymalizacji kampanii i uzyskiwaniu lepszych rezultatów w tym samym budżecie.
 • Masz szansę wyświetlać się w wielu miejscach jednocześnie i albo otaczać klienta albo skupić się na miejscach najskuteczniej pozyskujących klientów. Do dyspozycji masz np. linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, ale i reklamy wideo na portalu Youtube czy reklamy banerowe, które możesz zamieszczać na stronach będących relewantnymi tematycznie. Jako sklep internetowy masz też szansę skorzystać z szalenie skutecznych reklam produktowych, a każda firma doceni remarketing, jako doskonałą formę docierania do klientów, którzy już odwiedzili strony.
 • Google Ads doskonale stymuluje biznes do rozwoju, ale też dzięki elastyczności budżetowej możesz dopasowywać się do zmiennego rynku, który jest np. wrażliwy na sezonowość. Nie musisz też zaczynać od dużych kwot inwestując w Google Ads, ale pamiętaj, że każdy biznes ma pewne optimum budżetowe i jeżeli jesteś daleko od niego, możesz wówczas nie pozyskiwać ruchu, który będzie statystycznie istotny. Niemniej jednak mała firma usługowa w Koszalinie może inwestować kilkaset czy kilka tysięcy złotych, a duży sklep internetowy nawet setki tysięcy rocznie i obie te firmy będą potencjalnie równie zadowolone ze skuteczności.

Jeszcze jest tanio

Google Ads w Polsce nadal oferuje przystępne stawki za kliknięcia reklam. Kraje z podobnie rozwiniętymi gospodarkami, jak Hiszpania czy Czechy to dla reklamodawców już zdecydowanie większe wyzwanie finansowe i optymalizacja kampanii w przypadku ekspansji zagranicznej ma pierwszorzędne znaczenie. Warto zatem wejść w temat już teraz, póki stawki za pozyskanie klienta są po prostu atrakcyjne co za kilka lat ulegnie na pewno zmianie.

Komu powierzyć reklamy Google Ads w Koszalinie?

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz ograniczać się do Koszalina. Wszelkie formalności z agencją Google Ads załatwisz i tak przez internet, więc warto skupić się na innych aspektach niż lokalizacja. Będą to: ilość specjalistów i ich certyfikaty, partnerstwo z Google, case study, opinie klientów, technologie z którymi agencja pracuje i ogólny klimat strony i social mediów, który pozwala zaufać danej firmie.