Google Ads Kraków.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Kraków.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Kraków

Kraków to potężne miasto i aglomeracja, które skupia każdy rodzaj biznesu. W Krakowie znajdziemy tysiące lokali gastronomicznych, dziesiątki dużych zakładów przemysłowych i niezliczoną ilość lokali usługowych, jak i sklepów. Wszystkie te biznesy konkurują ze sobą, dlatego jeżeli prowadzisz firmę w Krakowie wiesz, jak ważne jest dać o sobie znać potencjalnym klientom. W tym pomoże reklama Google Ads na Kraków. Dzięki niej uruchomisz kampanię z dnia na dzień przy dowolnym budżecie i będziesz cieszyć się przewidywalnym napływem zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. W poprawnym ustawieniu kampanii i jej dalszym optymalizowaniu, pomoże Ci agencja Google Ads tworząca reklama na Kraków i okolice.

Zalety reklamy Google Ads w Krakowie

Tak duże miasto jak Kraków oferuje sobą mnóstwo potencjalnych klientów. Popyt rodzi jednak podaż, więc musisz zmagać się z takim samym biznesem jak Twój w zasadzie po drugiej stronie ulicy. Ponieważ działasz lokalnie, musisz inwestować środki w reklamę rozsądnie i opierać się na sprawdzonych rozwiązaniach. Reklamy Google Ads w Krakowie będą pod tym względem doskonałe. Codziennie wspierają one setki tysięcy przedsiębiorców w Krakowie, jak i na całym świecie. Są one:

 • mierzalne - dokładnie wiesz ile inwestujesz i ile klientów / dochodu Ci przynoszą
 • elastyczne - możesz inwestować dowolne kwoty i o dowolnej porze,
 • szybkie - uruchomienie pierwszej i podstawowej kampanii to zaledwie kilka godzin.
 • skuteczne - czy myślisz, że byłby to najchętniej wybierany system reklamowy na świecie, gdyby nie działał?

Kiedy warto zdecydować się na kampanie Google Ads?

Na kampanię Google Ads na Kraków, jak i de facto na każde inne miasto czy nawet kraj, należy zdecydować się kiedy chcemy posiadać stabilną metodę pozyskiwania klientów, niezależnie od skali działania. Obojętnie od tego, czy prowadzimy działania w innych kanałach, jak np social media czy dbamy o pozycjonowanie, kampanie Google Ads oferują przewidywalność i skuteczność. Są one szczególnie uznane, jako narzędzie wspierające młode biznesy, gdyż płaci się w nich tylko za realne kliknięcia. Nie trwonimy pieniędzy na reklamę offline, którą trudno zmierzyć. Panel Google Ads, ale i systemy raportowania agencji Google Ads, dokładnie wskazują ile zainwestowaliśmy i jak to poskutkowało w dochodach czy liczbie kontaktów. Z drugiej strony wyszukiwarka Google to tylko w Polsce dziesiątki milionów zapytań dziennie. Kampanie Google Ads w Krakowie i innych miastach, służą zatem również dużym firmom, jako jedno z głównych źródeł pozyskiwania klientów.

Czy istnieje alternatywa do Google Ads?

Oczywiście, że istnieją alternatywy wobec Google Ads. Może to być seo - czyli dbałość o pozycje w wynikach organicznych, jak również kampanie reklamowe w social mediach, czy chociażby kanały offline, jak lokalne radio czy ulotki. Nic jednak, nie zadziała tak szybko i jednocześnie tak skutecznie by pozyskać klientów, jak Google Ads. Kraków i inne miasta w Polsce to doskonałe miejsce do wykorzystywania reklam Google Ads.