Google Ads Krosno.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Krosno.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Krosno

Masz firmę w Krośnie lub okolicach i chcesz reklamować się z pomocą kampanii Google Ads? Dobrze trafiłeś! Dowiedz się, dlaczego warto powierzyć reklamy Google Ads doświadczonej agencji reklamowej, co dzięki temu zyskujesz i dlaczego reklamy Google Ads są tak diabelnie skutecznym narzędziem reklamowym. Krosno to prężny ośrodek miejski w swoim regionie stanowiący dobrą bazę wypadową dla turystów nastawionych na zwiedzanie południowego Podkarpacia. To wszystko sprawia, że dzięki Google Ads możesz dotrzeć zarówno do wybranych przez Ciebie mieszkańców Krosna, jak i do potencjalnych klientów, którzy są w Krośnie jedynie przejazdem.

Plusy i minusy Google Ads

Coś słyszałeś, ktoś polecił lub po prostu rozważasz różne opcje? Sprawdźmy jakie plusy i minusy posiadają kampanie Google Ads.

Plusy:

 • Mierzalność wyników - przez cały czas trwania kampanii masz dostęp do wielu statystyk swoich działań. Wiesz ile kosztuje pozyskanie klienta, jaki przychód osiągnięto dzięki działaniom reklamowym, ile zainwestowałeś i możesz też tworzyć predykcje dla przyszłych działań.
 • Targetowanie - możesz dotrzeć do dowolnych użytkowników - zarówno pod względem demograficznym, jak również i zainteresowań.
 • Optymalizacja - możesz nieustannie pracować nad polepszeniem wydajności kampanii.
 • Szybkość - podstawowa reklama Google Ads może zostać stworzona i uruchomiona w przeciągu kilku godzin.
 • Elastyczność budżetowa - możesz zacząć od małych kwot, by wypróbować działanie systemu i zdecydować się na więcej dopiero po nabraniu zaufania.

Minusy:

 • Złożoność środowiska - początkowo proste narzędzie, przez 20 lat istnienia rozrosło się o potężną ilość opcji chociażby związanych z targetowaniem czy różnymi możliwościami wyświetlania reklam. Dlatego dobrze skorzystać z pomocy agencji, niż uczyć się na własnych błędach.
 • Odpowiedni budżet reklamowy - np. gdy Twoja branża jest konkurencyjna, wówczas należy inwestować relatywnie więcej.

Dla kogo jest reklama Google Ads?

Każda firma, niezależnie od wielkości, może, a nawet powinna wypróbować reklamy Google Ads. Wspomniana wyżej budżetowa elastyczność sprawia, że bariera wejścia jest niska nawet dla niedowiarków. Szczególnie przedsiębiorcy z takich miast jak Częstochowa czy jej bezpośrednich okolic, powinni być zainteresowani wzmocnieniem swojej pozycji na lokalnym rynku. Nie możesz przecież pozwolić sobie na to, by Twoja konkurencja pozyskiwała dla siebie cały ruch z tego wiodącego kanału reklamowego!

Klienci z Częstochowy

Możesz dotrzeć do dowolnych odbiorców w Częstochowie. Niezależnie od tego czy są Oni tylko przejazdem, turystami czy pielgrzymami, czy na stałe mieszkają w Twoim mieście. Jako prowadzący firmę, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, kim są Twoi odbiorcy. Korzystając z opieki naszego specjalisty, szybko przekażesz nam informacje z tym związane a my stworzymy reklamy docierające do idealnych użytkowników, którzy potencjalnie są najmocniej zainteresowani Twoimi usługami lub produktami!