Google Ads Legionowo.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Legionowo.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Legionowo

Legionowo to mały, ale prężny ośrodek miejski położony w trójkącie pomiędzy Warszawą, Nowym Dworem Mazowieckim a Pułtuskiem. Oznacza to, że jest miastem tranzytowym, ale też, że gromadzi wielu mieszkańców, którzy na co dzień pracują w Stolicy. Prowadząc biznes w Legionowie na pewno zatem chcesz docierać do różnych grup - zarówno tych przyjezdnych, jak odbiorców lokalnych. Do tego zadania doskonałe będą reklamy Google Ads. I to niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes nastawiony typowo lokalnie, czy też możesz sprzedawać swoje produkty lub usługi w całym kraju. Legionowo - ze swoją bazą prężnych biznesów - jest zaskakująco konkurencyjnym miejscem, dlatego już dzisiaj postaw na skuteczną reklamę i daj się zauważyć swoim przyszłym klientom!

Czy warto reklamować się w internecie?

Czasy kiedy szukaliśmy firm w książce telefonicznej minęły bezpowrotnie. Dzisiaj jeżeli mamy problem lub szukamy rekomendacji sięgamy do internetu. Dla Ciebie to okazja! Ponieważ Google wie o swoich użytkownikach więcej niż oni sami, wykorzystując reklamy w wyszukiwarce możesz dotrzeć do ściśle określonych grup odbiorców. To o tyle ważne, że im lepiej targetowana jest reklama, tym skuteczniejsza, ale i tańsza dla Ciebie będzie. Reklama w internecie ma inną - nieocenioną zaletę. Jest niezwykle mierzalna. Oznacza to, że dokładnie wiesz, jaki jest koszt pozyskania klienta i możesz dzięki temu planować przyszłe działania biznesowe z większą przewidywalnością. Temu drugiemu służy również fakt, że kampania Google Ads póki działa, póty będzie dostarczać Ci klientów. Reklama w internecie dzięki Google Ads oznacza też, że możesz wyświetlać się w wyszukiwarce w przeciągu kilku godzin od podjęcia decyzji.

Jak trafić do klientów z Legionowa

Oczywiście możesz umieszczać ogłoszenia w lokalnej prasie czy radio. Nie będziesz jednak wiedział ilu de facto klientów przyszło do Twojej firmy z tych właśnie reklam. Tymczasem reklama w internecie - jak np. Google Ads rozwiązuje ten problem dostarczając Ci pełnego raportowania. Dobrym pomysłem będzie też ustawienie i zoptymalizowanie mapki w Google. Mnóstwo klientów szukających szczególnie usług, nawiguje właśnie dzięki wizytówkom Google Moja Firma. Warto też przemyśleć Facebooka - działania reklamowe będą tam na pewno pomocne, ale już sama obecność uaktualnianego profilu może wzbudzić zaufanie. Dlatego też dbaj o to, by Twoi zadowoleni klienci raz na jakiś czas wystawili opinię w recenzjach Google czy FB.

Gdzie odbiorca może zobaczyć reklamy Google Ads?

Wielu ludzi kojarzy reklamy Google Ads z wyszukiwarki. To tzw. linki sponsorowane dostępne powyżej - a czasami i poniżej - organicznych wyników wyszukiwania. Wyświetlają się na zadaną frazę, a klienci chętnie w nie klikają, ponieważ nie różnią się zbytnio od normalnych wyników, a są zazwyczaj tworzone tak, by dokładnie spełniać oczekiwania użytkownika, który dane hasło wykorzystuje. Warto jednak pamiętać, że dzięki Google Ads możemy też stworzyć reklamę banerową w witrynach partnerskich Google (w zasadzie cały polski internet), a także możesz uruchomić kampanię na portalu Youtube, gdzie filmy reklamowe świetnie angażują przeciętnego użytkownika i są bardzo skuteczne na różnych etapach lejka sprzedażowego.