Google Ads Legnica.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Legnica.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Legnica

Chcesz wykorzystać reklamy Google Ads, by zdobyć nowych klientów? Legnica to miasto, w którym prowadzisz biznes? Zależy Ci na lokalnych odbiorcach lub sprzedajesz produkty na cały kraj? Dobrze trafiłeś! Reklamy Google Ads to najchętniej wykorzystywane narzędzie do reklamowania się w internecie. Dzięki Google Ads możesz tworzyć linki sponsorowane wyświetlane w wyszukiwarce internetowej zarówno przez mieszkańców Legnicy, jak i całej Polski. Google Ads to także reklama banerowa w serwisach partnerskich (w zasadzie wszystkie witryny internetowe w Polsce), jak i reklama video na platformie Youtube. To wszystko sprawia, że możesz dotrzeć dzięki Google Ads do w zasadzie każdego użytkownika internetu. System ten ma również mnóstwo zalet, o których powiemy poniżej.

Zalety Google Ads

Google Ads to niezwykle mierzalne środowisko reklamowe. Dokładnie wiesz, jaki był koszt pozyskania klienta, ile zainwestowałeś, ile uzyskałeś z tej inwestycji przychodu. Masz też dokładny wgląd w grupy, które najlepiej konwertowały, jak również znasz słowa kluczowe, które są najskuteczniejsze w Twojej niszy.

Jeżeli działasz tylko lokalnie na terenie Legnicy czy okolic, masz szansę zawęzić obszar wyświetlania reklam tylko do tego obszaru. To targetowanie geograficzne możesz uzupełnić też o targetowanie demograficzne czy pod kątem konkretnych zachowań lub odwiedzanych witryn (np. konkurencji).

Google Ads możesz uruchomić praktycznie z dnia na dzień. Dodając do tego fakt, że możesz zacząć przygodę od mniejszych budżetów, trzeba przyznać, że twórcy systemu postarali się, by bariera wejścia w środowisko była możliwie nisko zawieszona. Dlaczego zatem warto skorzystać z usług agencji reklamowej, która pomoże z Google Ads w Legnicy czy na cały kraj?

Google Ads - po co agencja?

Warto powierzyć reklamy Google Ads agencji z kilku względów, Po pierwsze - agencja o wiele szybciej dojdzie do optymalnych wyników. Optymalizowanie reklam, poprawna analityka i wyciąganie wniosków z danych - to wszystko wymaga doświadczenia. Obsługa reklam, poprawne targetowanie, ustawienia - to wszystko w Google Ads jest mocno rozbudowane, więc korzystając z agencji oszczędzasz czas. Pieniądze zresztą również ponieważ doświadczony specjalista uzyska z reklam więcej niż ktoś, kto dopiero się tematem zajmuje. W naszej agencji otrzymujesz dedykowanego specjalistę, z którym jesteś w ciągłym kontakcie, a także dostęp do ponad 50 gotowych strategii optymalizacyjnych opartych o algorytmy samouczące się. Na podstawie danych, dokonują one nawet tysięcy mikrozmian na koncie dziennie, by wydawać budżet lepiej.

Google Ads - jak wybrać agencję?

Na pewno zastanawiasz się, jak w takim razie wybrać rzetelną agencję? Pomocne będą opinie wystawiane w mapkach Google, jak również recenzje wystawianie na Facebooku. Warto sprawdzić ilu specjalistów ma dana agencja, czy ma biuro czy po prostu podnajmuje pod swoje działania freelancerów. Warto sprawdzić też stronę internetową - czy np. bazowo budzi zaufanie i w jakiś sposób do nas trafia. Niemniej ważna jest sama konstrukcja umowy, by nie wiązać się np. na rok z góry - w przypadku Google Ads tak długi czas nie jest uzasadniony.