Google Ads Łódź.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Łódź.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Łódź

Masz firmę w Łodzi i chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów lokalnie lub i na całą Polskę? Niezależnie od tego czy oferujesz konkretne produkty czy usługi i chcesz je oferować na terenie Łodzi i okolicach czy całej Polsce, niezwykle pomocne w dotarciu do potencjalnych klientów będą reklamy Google Ads. Google Ads zapewnią Ci satysfakcjonujące i powtarzalne źródło przychodów oparte o doskonałą analitykę. Jest to również niezwykle inkluzywne środowisko reklamowe, z którego korzystać mogą zarówno mali, jak i duzi. Możesz przeznaczać dowolne budżety reklamowe na pozyskiwanie klientów, a płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie w link i zostanie przeniesiony na Twoją witrynę internetową.

Kampanie Google Ads w Łodzi - zalety

Dzięki reklamom Google Ads dotrzesz do dowolnych użytkowników, zarówno na terenie Łodzi, jak i w całym kraju. Możesz ich targetować ujmując wiele ram - np. demograficzne jak wiek czy stan cywilny, po obszarowe - jak zawężenie do konkretnej dzielnicy miasta. Możesz też dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy odwiedzają szczególnie często dany typ witryn internetowych (lub nawet konkretne domeny). Google Ads są również doskonale mierzalne - dokładnie wiesz ile zainwestowałeś, ile kosztowało Cię pozyskanie jednego klienta i które grupy odbiorców najlepiej działały. Rozliczenia za kliknięcia to również główny powód wyboru właśnie tego narzędzia reklamowego.

Gdzie możesz wyświetlać reklamy?

Reklamy Google Ads najczęściej kojarzone są z linkami sponsorowanymi w wyszukiwarce Google. Po wpisaniu danego zapytania produktowego czy o usługi, pojawiają się one nad wynikami dostarczanymi w sposób "naturalny" przez wyszukiwarkę Google. Odbiorcy często nie rozróżniają tych reklam od wyników organicznych, co zresztą nie ma znaczenia ponieważ te reklamy z założenia powinny być bardzo dobrze dopasowane do typu wyszukiwania.

Reklamy Google Ads to również banery reklamowe wyświetlane na stronach jak wp.pl czy onet. Szczególnie interesujący typ reklamy banerowej to remarketing, który pozwala docierać do osób, które np. porzuciły koszyk.

Ostatecznie dzięki Google Ads możesz również wyświetlać swoje reklamy video na Youtube. Reklama video zyskuje ostatnio mocno na popularności gdyż angażuje użytkownika mocniej, a klientów będących na początku lejka może przekonać do wykonania kolejnego kroku.

Jak tworzyć reklamy Google Ads?

Google Ads możesz zaprojektować i optymalizować samodzielnie, lub z pomocą agencji. Oczywiście korzystając z usług agencji musisz do budżetu reklamowego dodać kwotę potrzebną na obsługę. Dlaczego warto? Ponieważ nie będziesz musiał tracić czasu na naukę systemu reklamowego, który w ostatnich latach się mocno skomplikował i oferuje dużo możliwości optymalizacji reklam. Ta optymalizacja przez doświadczonego specjalistę sprawi, że ten sam budżet reklamowy wpłynie na większą ilość pozyskanych dzięki niemu klientów. De facto zatem, zatrudniając agencję zaoszczędzisz czas, a finansowo prawdopodobnie wyjdziesz lepiej. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, by dowiedzieć się na co możesz liczyć!