Google Ads Łomża.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Łomża.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Łomża

Łomża to relatywnie mały, ale prężny ośrodek miejski, w którym sprzedając produkty lub usługi mamy z kim konkurować. Warto zatem przemyśleć reklamy Google Ads, dzięki którym z powodzeniem dotrzesz zarówno do klientów lokalnych, jak i tych w całej Polsce. To komu wyświetlasz reklamy, ma zresztą kapitalne znaczenie dla efektywności całej kampanii reklamowej prowadzonej w środowisku Google. Przyjrzyjmy się zatem, jak się reklamować i z kim to robić, by uzyskać możliwie najlepszy efekt!

Reklamy Google Ads - gdzie i za ile?

Reklamy Google Ads, kiedyś nazywane Google Adwords, zwyczajowo kojarzone są z linkami sponsorowanymi powyżej normalnych wyników wyszukiwania. Przeciętny odbiorca nie dostrzega różnicy między wynikami naturalnymi a tymi płatnymi, więc często klika w taką reklamę nawet nieświadomy tego, że ktoś właśnie za to kliknięcia zapłacił. Dlatego Ty - jako reklamodawca - musisz wyświetlać się na takie zapytania, których intencja jest jednoznacza i może generować dany zakup czy zainteresowanie Twoimi usługami. Im lepiej sprecyzowane reklamy w wyszukiwarce, tym Twoje reklamy będą skuteczniejsze.

Dzięki reklamom Google Ads możesz też wyświetlać swoje banery reklamowe lub remarketingowe (czyli dla osób, które już były na Twojej stronie) na witrynach sieci partnerskie Google, która obejmuje większość stron w Polsce np. onet czy wp.

Niewiele osób wie, że w Google Ads uruchamia się również reklamy na Youtube, który jest własnością Google. Oznacza to, że możesz swoją reklamą - nawet do osób tylko z Łomży czy okolic - docierać w wielu miejscach jednocześnie. Takie otoczenie klienta może Ci się wydawać natrętna, ale wielokrotna ekspozycja danej marki korzystnie wpływa na ostateczne decyzje zakupowe.

Pamiętaj też, że w przypadku reklam banerowych czy linków sponsorowanych płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie przejdzie na Twoją stronę internetową. W przypadku reklam Youtube płacisz za wyświetlenia. Ile może kosztować reklama Google Ads? To zależy od wybranych grup docelowych, lokalizacji reklam, branży i wielu zmiennych. Salon Spa w Warszawie może np. wydawać 5.000 złotych, ale salon Spa w Łomży prawdopodobnie z powodzeniem zamknie się w 2 tysiącach złotych miesięcznie. Może Ci się to wydawać relatywnie wysokim kosztem, ale w rzeczywistości zwielokrotnisz tym ilość napływających klientów - należy to zatem traktować jako inwestycję.

Jak wybrać agencję do reklamy Google w Łomży?

Reklamy Google możesz prowadzić na dowolnie wybranym obszarze - np. w Łomży - jak również z dowolnego miejsca w Polsce czy nawet na świecie. Nie ma zatem sensu ograniczać się tylko do firm, które zajmują się tematem tylko w Twojej bezpośredniej okolicy. Przy wyborze - zamiast lokalizacji - zdecydowanie lepiej kierować się renomą danej agencji, ilością specjalistów, certyfikatów czy opinii wyrażanych o danej agencji w internecie. Wówczas można zbudować sobie obraz idealnej agencji. Na pewno warto poświęcić trochę czasu na wybór ze względu na fakt, że im lepsza agencja, tym potencjalnie lepiej prowadzone kampanie Google Ads.

Czy Google Ads sprawdzi się w Twoim przypadku?

Oczywiście na to pytanie może odpowiedzieć tylko ekspert z doświadczeniem. Napisz do nas, a bezpłatnie skonsultujemy z Tobą możliwości reklamowe dla Twojej firmy - przedstawimy preferowany budżet biorąc pod uwagę Twoją firmę i zasięg obszarowy wyświetlania reklam. Możemy też podać estymację kosztów pozyskania klienta, ale warto pamiętać, że na ostateczny kształt wyników kampanii ma znaczenie również to, jak wygląda Twoja strona internetowa i czy - ogólnie rzecz biorąc - ułatwia użytkownikowi zamianą w klienta.