Google Ads Lubin.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Lubin.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Lubin

Masz firmę w Lubinie lub okolicy? Chcesz sprzedawać swoje usługi lub produkty lokalnie lub nawet na cały kraj? Wykorzystaj Google Ads i ciesz się powtarzalnymi i satysfakcjonującymi wynikami już w kilka godzin od uruchomienia kampanii! Nie warto zwlekać z tematem ponieważ Twoja konkurencja prawdopodobnie już z reklam Google Ads korzysta! Dość powiedzieć, że to najszerzej wykorzystywane narzędzie do reklamowania się w internecie. Dzięki niemu, dotrzesz swoimi reklamami zarówno do użytkowników wyszukiwarki internetowej Google, jak również zaprezentujesz im ofertę czy najnowsze promocje za pośrednictwem reklamy banerowej lub remarketingu (czyli reklam wyświetlanych tym, którzy już na Twojej stronie byli). Dzięki Google Ads możesz również promować swoje video na platformie Youtube, co szczególnie w ostatnim czasie, przyciąga do firm mnóstwo nowych klientów.

Google Ads Lubin - jaka agencja?

Pamiętaj, że reklamy Google Ads możesz prowadzić z dowolnego miejsca na świecie i docierać nimi do potencjalnych klientów również z dowolnego miejsca na świecie. Oznacza to, że nie powinieneś ograniczać się do firm z Lubina. Możesz bowiem znaleźć zdecydowanie lepsze firmy, które będą godne zaufania w kwestii prowadzenia skutecznych reklam Google Ads. Warto sprawdzić, czy dana agencja ma dużo pozytywnych opinii na mapach Google lub w recenzjach na Facebooku (nie wszystkie muszą być pochlebne, ale warto wiedzieć, jaka jest ogólna tendencja). Ilość specjalistów, certyfikaty Google, status partnerstwa Google Partner Premier - to wszystko warto sprawdzić i wczytać się w stronę internetową firmy, której chcemy powierzyć ten niezwykle istotny kanał marketingowy. Nie spiesz się z wyborem i przeczytaj umowę przed jej podpisaniem. Pamiętaj, że reklamy Google Ads mogą przynieść naprawdę świetne wyniki a dobra agencja to przynajmniej połowa sukcesu w tej materii.

Gdzie możesz wyświetlać reklamy Google Ads?

Reklamy Google Ads zazwyczaj spotykasz w wyszukiwarce... a jakże! Google! To linki sponsorowane widoczne nad organicznymi wynikami wyszukiwania. Przeciętny użytkownik jednak chętnie w nie klika - mimo iż to de facto reklamy - ponieważ albo ich nie odróżnia od wyników organicznych lub odróżnia, ale jest przyzwyczajony do tego, że te reklamy po prostu wyświetlają strony, które faktycznie odpowiadają na ich intencję zakupową. Reklamodawca chce przecież, by po kliknięciu w reklamę odwiedzający stał się kupującym, więc musi upewnić się, że odpowie na dane zapytanie poprawnie. Inaczej przepali budżet reklamowy spożytkowany na kliknięcie. Warto bowiem pamiętać, że reklamy rozlicza się właśnie za kliknięcie czyli dopiero wtedy kiedy użytkownik przejdzie na Twoją witrynę.

Komu możesz wyświetlać swoje produkty i usługi?

Produkty i usługi w Lubinie i okolicach - jak również i na cały kraj - możesz wyświetlać dowolnie określonej grupie odbiorców. Znaczenie ma zatem ich lokalizacja - np. Lubin, ale także dane demograficzne (np. mężczyzna między 25 a 45 rokiem życia). Nie bez znaczenia jest również zachowanie idealnego klienta w internecie. Możesz np docierać do osób, odwiedzających szczególnie często materiały związane z kulinariami (jeżeli np. masz sklep internetowy czy stacjonarny z przyprawami). Możesz również docierać do osób, które odwiedziły witryny konkurencji i zaproponować im już na etapie widocznej reklamy po prostu lepszą ofertę, by przyciągnąć ich do wypróbowania czegoś nowego.