Google Ads Mielec.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Mielec.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Mielec

Szukasz reklamy w Mielcu? Twoim celem jest dotarcie do osób, które Mielec lub okolice wybrały za dom? Reklamy Google Ads, tradycyjnie kojarzone z linkami sponsorowanymi będą idealne niezależnie od produktów lub usług, które oferujesz! Dzięki nim, nie musisz się również ograniczać do reklamowania lokalnie, ale wyjść ze sprzedażą - o ile to oczywiście w Twoim interesie - również i gdzie indziej, np. na cały kraj. Google Ads oferują przewidywalne i skuteczne kampanie w wyszukiwarkach, jak również na portalach partnerskich Google (np. wirtualna polska czy onet), jak również na portalu Youtube, gdzie Twoje reklamy video zbudują szeroki zasięg i zaangażują potencjalnych klientów.

Zalety reklam Google Ads

Reklamy Google Ads możesz prowadzić z dowolnego miejsca na świecie, dla dowolnego obszaru na świecie. Tym samym powinieneś szukać możliwie najlepszej agencji, a nie najbliższej Mielca. Reklamy Google pozwalają na rozliczanie się tylko za kliknięcia. Płacimy zatem tylko wtedy, kiedy ktoś kliknie w reklamę i przejdzie na Twoją stronę internetową. Wówczas piłeczka jest po Twojej stronie i musisz maksymalnie zachęcić użytkownika do zamiany w klienta. Reklamy Google Ads pozwalają na doskonałe targetowanie. Nie dość bowiem, że możesz trafić do wybranych mieszkańców Mielca i okolic, możesz też zawęzić tę grupę do osób, które cechuje pewne zachowanie (np. profil odwiedzanych stron) czy demografia - jak np. płeć czy wiek. To wszystko sprawia, że zwiększasz prawdopodobieństwo dokonania zakupu przez osobę, która weszła na Twoją stronę.

Równie istotną zaletą reklam Google jest szybkość uruchomienia, jak również elastyczność budżetowa. Z tego typu reklam korzystają zarówno duże firmy, jak również te małe z budżetem nieprzekraczającym kilkuset złotych miesięcznie. Bariera finansowa by zacząć, jest zatem niewielka.

Google Ads z agencją czy samodzielnie?

Prowadząc kampanię samodzielnie oszczędzasz pieniądze, które musiałyby pokryć prowizję agencji od obsługi. Z reguły to 15-20% budżetu reklamowego. Stracisz jednak sporo czasu na zgłębianie systemu i wyniki w pierwszych miesiącach prawdopodobnie będą odbiegały od wygórowanych oczekiwań. Zatrudniając agencję od razu pomijasz ten etap dzięki temu, że nasz specjalista dysponuje dużym doświadczeniem i rozeznaniem w Twojej branży. Ponadto z tego samego budżetu będzie w stanie uzyskać relatywnie lepsze wyniki niż te, które uzyskasz Ty na początku swojej drogi. Wtedy może okazać się, że oszczędność na prowizji de facto odbije się czkawką przy osiąganych wynikach.

Jak wybrać dobrą agencję Google Ads?

Kieruj się opiniami w internecie, ilością certyfikatów, pokazanych case studies ze współpracy z klientami, czy liczbą specjalistów. Każdy z tych czynników wzięty z osobna może nie znaczy wiele, ale kiedy wszystkie one składają się na spójny obraz przyzwoitej firmy z dobrymi wynikami, wówczas warto nawiązać rozmowy i dowiedzieć się o szczegóły tego typu współpracy. Z Verseo możesz bezpłatnie skonsultować potencjał reklamowy swojego biznesu, wspólnie dobierzemy odpowiednie kanały i budżet. Wiemy, że - szczególnie na początku drogi - potrzebujesz przewodnika i chętnie nim zostaniemy.