Google Ads Mińsk Mazowiecki.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Mińsk Mazowiecki.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Mińsk Mazowiecki

Reklamy Google Ads pozwolą dotrzeć do mieszkańców Mińska Mazowieckiego i jego okolic, jak również do wybranych odbiorców w całym kraju o ile taka będzie Twoja wola. Mińsk Mazowiecki to prężne miasto z wieloma punktami usługowymi, a także setkami firm prowadzącymi działalność lokalnie, jak i w całej Polsce. Tym samym musisz mocno konkurować, by zostać zauważonym na rynku. Pomogą Ci w tym reklamy Google Ads. To niezwykle mierzalne i skuteczne narzędzie reklamowe, które jest szeroko wykorzystywane wśród reklamodawców internetowych. Google Ads jest najczęściej używanym środowiskiem reklamowym na świecie. Nie byłoby to możliwe, gdyby się nie sprawdzało. Przeanalizujmy zatem, dlaczego przedsiębiorcy z Mińska Mazowieckiego, jak i całego kraju, tak lubią reklamy w Google.

Zalety środowiska Google Ads

Google Ads pozwalają na dokładne przeanalizowanie swoich działań. Brzmi banalnie, ale reklamując się tradycyjnie, często nie wiesz ile de facto Twoje starania przyniosły zysków. Tutaj dokładnie wiesz ile zainwestowałeś, jaki był koszt pozyskania użytkownika lub klienta, jakie przychody dała dana grupa odbiorców itd. Dzięki temu dysponujesz szeregiem danych pozwalających na optymalizację kampanii i tworzenie jeszcze skuteczniejszych reklam czy grup odbiorców. Jeżeli już jesteśmy przy odbiorcach to warto wspomnieć, że możesz targetować swoje reklamy na dowolne grupy. Wiek, płeć, odwiedzane strony internetowe, konkretne zachowania czy ulubione gwiazdy. Wszystko możesz dopasować i stworzyć idealne grupy odbiorców. Oczywiście dzięki Google Ads dotrzesz też do wybranych mieszkańców Mińska Mazowieckiego, jak i okolic. Wszystko zależy od Twojego typu biznesu, budżetu i celów marketingowych lub sprzedażowych.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat reklamy Google?

Firmy lubią fakt, że Google pobiera opłatę dopiero wtedy, kiedy ktoś kliknie Twoją reklamę i zostanie przeniesiony na stronę. Biorąc pod uwagę, że wybierasz słowa kluczowe i wyświetlasz reklamy dobrej grupie docelowej możesz zatem liczyć, że przynajmniej część z tych klikających - przy przyjaznej stronie i łatwej nawigacji - dokona na niej zakupu.

Google Ads nie wymaga też wielkich nakładów finansowych. Oczywiście są firmy, które wydają nawet kilkaset tysięcy złotych miesięcznie na obecność w wyszukiwarce, banerach reklamowych czy na portalu Youtube, ale są też takie, które wydają kilka tysięcy czy po prostu kilkaset złotych miesięcznie. Ta inkluzywność systemu i niska bariera wejścia pod względem finansowym są cenne.

Czy warto prowadzić reklamy samemu czy powierzyć je agencji?

Odwieczne pytanie! Samodzielne tworzenie i nadzór nad kampanią są oczywiście możliwe, ale skorzystanie z agencji Google Ads sprawi, że szybciej dojdziesz do dobrych efektów i będziesz mógł się skupić na innych zadaniach w swojej firmie. Doświadczony specjalista będzie wiedział jak zareagować na pewne sygnały płynące z kampanii i prowizja za jego obsługę będzie kompensowana przez stosunkowo lepsze wyniki niż te osiągane samodzielnie. Oferujemy Ci bezpłatną konsultację, byś przed podpisaniem umowy już wiedział, czego możesz potencjalnie się spodziewać przy swoich możliwościach i branży. Napisz teraz!