Google Ads Mysłowice.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Mysłowice.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Mysłowice

Prowadząc firmę w Mysłowicach warto postawić na reklamę Google Ads, dzięki której zyskasz przewagę nad konkurentami w internecie. Firmy z Mysłowic, która jest częścią aglomeracji Katowic, muszą zmierzyć się z wieloma podmiotami funkcjonującymi w tych samych obszarach. Nie możesz zatem pozwolić sobie na to, by pozostać niewidocznym, a de facto do tego sprowadza się zaniechanie swoich działań w systemie Google Ads. Jest to bowiem najszerzej stosowana forma reklamowania się w internecie przez firmy w Polsce i na świecie. Dlaczego?

Zalety Google Ads

Reklamy Google Ads pozwalają na dotarcie do konkretnego użytkownika, który odpowiada idealnie personie Twojego klienta. Jeżeli zatem przykładowo Twój najlepszy klient to mężczyzna między 30 a 40 rokiem życia, żyjący na przedmieściach, odwiedzający blogi motoryzacyjne i oglądający takie treści na Youtube, wówczas możesz stworzyć dokładnie taki profil. Oczywiście może on mieszkać w Mysłowicach, ich okolicach lub po prostu w całej Polsce. To targetowanie sprawia, że użytkownik klikając w Twój link jest potencjalnie bardzo zainteresowany Twoją ofertą produktów lub usług. To niezwykle ważne ponieważ z Google Ads rozliczasz się właśnie za kliknięcia, a nie za zwyczajnie wyświetlenia. To uczciwe rozwiązanie, które jest preferowane przez większość reklamodawców.

Dzięki Google Ads możesz wyświetlać się za dowolną kwotę. System na narzuca tu żadnych limitów. Niezależnie zatem od budżetu możesz wykorzystać ten kanał do osiągania swoich celów sprzedażowych.

Google Ads to także możliwość wyświetlania się w wielu miejscach jednocześnie. Możesz stworzyć kampanię tylko w wyszukiwarce Google i pokazywać się nad wynikami organicznymi, ale możesz też uruchomić reklamę banerową, która będzie śledzić użytkownika na odwiedzanych przez niego stronach internetowych o wybranej przez Ciebie tematyce. Ostatecznie Google Ads pozwala również na wyświetlanie reklam wideo na Youtube, co ma kapitalne znaczenie na początku lejka sprzedażowego i jeżeli chcesz angażować klientów.

Mierzalność i analiza danych dają Ci przewagę

Panel Google Ads umożliwia pozyskanie szczegółowych danych związanych z Twoją kampanią reklamową w internecie. Pozwala on na przykład oszacować ile kosztuje przeciętnie pozyskanie klienta, a ile np leada. Wiesz też, które grupy działają możliwie dobrze i na które warto postawić większe pieniądze. Analiza danych pozwala na optymalizację kampanii, która wprost przekłada się na zwiększenie zysków z kwoty inwestycji o tej samej wartości. Wydajesz tyle samo, ale zarabiasz więcej! Dlatego też dobrze powierzyć kampanie doświadczonemu partnerowi, który potrafi reagować na pewne schematy, ale też wie gdzie szukać nowych rozwiązań.

Jak wybrać partnera do Google Ads?

Od Google Ads zależy powodzenie Twoich kampanii nie tylko w Mysłowicach, ale również kiedy chcesz wyświetlać się w innych lokalizacjach. To jednak, gdzie znajduje się firma obsługująca Google Ads nie ma znaczenia, więc możesz szukać w całym kraju.

A jak wybrać?

Sprawdź stronę internetową i zobacz czy budzi zaufanie. Przeczytaj wiele opinii czy to w Google Maps czy na Facebooku, sprawdź certyfikaty, sprawdź case study i liczbę specjalistów. To wszystko ma znaczenie, a razem powinno zaoferować Ci spójny obraz partnera do prowadzenia Google Ads na Mysłowice i nie tylko!