Google Ads Myszków.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Myszków.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Myszków

Prowadzisz firmę w Myszkowie i chcesz zainwestować w skuteczną reklamę Google Ads! To doskonały pomysł. Google Ads to najchętniej wybierany kanał marketingowy w internecie, który plasuje się nawet przed Facebookiem czy Instagramem. Pozwoli Ci dotrzeć nie tylko do lokalnych mieszkańców Myszkowa i okolic, ale także osób tylko chwilo odwiedzających Myszków ze względu na bliskość wielu atrakcji jury krakowsko - częstochowskiej. Sprawdźmy zatem, dlaczego reklamy Google są tak interesujące i tak skuteczne!

4 filary skuteczności Google Ads

 • Mierzalny system pozwala na optymalizację kampanii już od pierwszych godzin działania. Wiesz dokładnie ile kosztuje Cię pozyskanie klienta, jakie grupy docelowe najlepiej konwertują, ile zarobiłeś oraz ile zainwestowałeś. Połączenie z Google Analytics da Ci również wgląd we wszystkie źródła pozyskiwania klientów, dzięki czemu będziesz wiedzieć, które kanały należy rozwijać w pierwszej kolejności.
 • Płatność tylko za kliki sprawia, że przedsiębiorcy uważają system rozliczeń za o wiele bardziej przejrzysty niż kiedy ponoszą koszty za samo wyświetlanie reklam. Dzięki optymalizacji reklam i własnej strony internetowej możesz też zbijać koszty kliknięć do możliwie niskiej wartości.
 • Szybkość implementacji i elastyczność budżetowa sprawiają, że rozwiązanie Google Ads dobrze pasuje zarówno do dużych podmiotów gospodarczych i instytucji, jak również najmniejszych firm działających np. na Myszków i okolice.
 • Każdy biznes ma swojego "idealnego" klienta czyli tzw. personę zakupową, którą zawsze mamy z tyłu głowy tworząc reklamy. Nie inaczej jest w Google Ads gdzie tworzysz kampanie skierowane na dobrego odbiorcę - określasz nie tylko wiek czy płeć, ale również zainteresowania czy odwiedzane witryny. Takie targetowanie sprawia, że zwiększasz prawdopodobieństwo dokonania zakupu przez osobę klikającą w link.

Czy agencja Google Ads musi być z Myszkowa?

Kampanię reklamową w internecie możesz prowadzić z dowolnego miejsca na świecie. Wybierając zatem partnera do prowadzenia reklam Google Ads nie musisz ograniczać się do firm z Myszkowa i okolic. Wszystkie formalności i tak można załatwić przez internet, a bezpośrednie spotkania w zasadzie nie są potrzebne, a często nawet lepiej wszystko porządkować sobie w korespondencji mailowej. Sprawdź zatem opinie o danej agencji, ilość specjalistów, czy są pokazani, czy strona budzi zaufanie, czy na blogu posiada dana firma case study współpracy i czy jest transparentna. To wszystko powinno zbudować obraz danej firmy i przekonać Cię do konkretnego wyboru.

Ile kosztuje reklama Google Ads i obsługa?

Koszt reklamy Google Ads zależy zarówno od frazy kluczowej, branży, jak i lokalizacji wyświetlanych reklam czy ostatecznego wyniku jakości. Zmiennych jest naprawdę dużo, więc trudno ustalić jedną stawkę nawet dla jednej branży. Stolarz pozyskujący zamówienia na kuchnie w Warszawie może płacić kilkanaście złotych za kliknięcie reklamy, a stolarz z taką samą ofertą w Myszkowie np. tylko 5 złotych. Warto zatem skonsultować z doświadczoną agencją, na co można w konkretnym przypadku liczyć. Jeżeli natomiast chodzi o koszt obsługi kampanii Google przez agencję to wahają się one między 15 a 25% budżetu reklamowego.