Google Ads Nowy Sącz.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Nowy Sącz.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Nowy Sącz

Nowy Sącz to miasto położone w niezwykle cennym przyrodniczo regionie Polski. Stanowi nie tylko prężny ośrodek miejski, ale i bazę wypadową dla turystów wybierających się na szlaki Podkarpacia. To wszystko sprawia, że prowadząc biznes w Nowym Sączu masz z kim konkurować! Reklama Google Ads pozwoli Ci pokazać się potencjalnym klientom dokładnie tam gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dzięki doskonałym możliwościom targetowania masz też szansę trafiać do idealnych użytkowników, na których Ci szczególnie zależy. Jakie zalety ma system Google? Co powinieneś wiedzieć w pierwszej kolejności?

Dobre strony Google Ads

Google Ads ma szczególnie kilka zalet, które okażą się cenne dla lokalnych reklamodawców - tak z Nowego Sącza, jak i innych miejscowości w Polsce.

 • Po pierwsze rozliczasz się tylko wtedy kiedy zainteresowany daną frazą odbiorca kliknie w reklamę i zostanie przeniesiony na Twoją stronę internetową. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż płacenie w radio czy prasie za samą ekspozycję reklamy bez realnych wyników, które możesz poddać analizie.
 • Po drugiej Google Ads oferuje bardzo dobre możliwości przeanalizowania kampanii. Wiesz ile kosztowało konkretne kliknięcie, które grupy najlepiej działają lub z jakiej lokalizacji. To wszystko sprawia, że masz szerokie pole do popisu, by poprawiać wyniki własnych działań.
 • Po trzecie w Google Ads możesz inwestować dowolne kwoty. Jeżeli prowadzisz małą lokalną firmę w Nowym Sączu możesz inwestować niewielkie kwoty, a jeżeli prowadzisz biznes działający na całą Polskę, wówczas możesz inwestować nawet kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko zależy od spektrum działania i Twoich celów biznesowych.
 • Elastyczność Google Ads nie dotyczy tylko zainwestowanych kwot, ale i czasu. Swoją pierwszą kampanię możesz uruchomić już w kilka godzin, chociaż na pewno będzie ona potrzebowała jeszcze wielu dni by osiągać możliwie najlepsze wyniki.

Czy prowadzić reklamy Google samodzielnie?

Możesz prowadzić kampanie Google Ads samodzielnie, ale zdcydowanie lepiej powierzyć je doświadczonej agencji. Owszem, oprócz budżetu reklamowego, będziesz musiał również wygospodarować kwotę za obsługę, ale te środki zwrócą się na dwa sposoby. Po pierwsze nie będziesz tracił czasu na naukę systemu reklamowego, który z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej złożony. Po drugie, ta złożoność sprawi, że inwestycja w doświadczonego specjalistę da Ci lepsze wyniki, niż gdyby kampanię miał prowadzić kompletny laik w temacie. Po prostu - specjalista w agencji Google Ads o wiele szybciej wdroży zmiany, które posłużą do osiągania lepszych wyników. Pamiętaj też, ze agencja nie musi być zlokalizowana w Nowym Sączu czy okolicach. Możesz wybierać spośród wszystkich agencji w Polsce, a wszelkie formalności załatwisz przez internet.

Czy Google Ads są dla Ciebie?

99,9% biznesów w Polsce może reklamować się dzięki reklamom Google w wyszukiwarce, w formie banerów reklamowych czy treści wideo na Youtube. Google Ads jest najchętniej wybieraną formą reklamowania się w internecie i trudno znaleźć przyczyny, dla których NIE powinno się tego robić. Zapewniają one bowiem stabilne i przewidywalne źródło pozyskiwania klientów.