Google Ads Nysa.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Nysa.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Nysa

Nysa to miejsce gdzie prowadzisz biznes? Chcesz zdobywać nowych klientów zarówno w Nysie, jak i okolicach? A może wolisz reklamować się ze swoim asortymentem na cały kraj czy również na Czechy lub Słowację? Nic trudnego! Możesz skorzystać z niezwykle elastycznego narzędzia reklamowego jakim jest Google Ads i cieszyć się zaletami dostarczanymi przez giganta z USA. Sprawdźmy co sprawia, że Google Ads jest tak chętnie wybierane przez reklamodawców na całym świecie i dlaczego warto się nim zainteresować również prowadząc firmę w Nysie i okolicach.

Dlaczego firmy stawiają na Google Ads?

 • Google Ads to niezwykle mierzalne środowisko reklamowe. Dowiesz się zatem ilu klientów pozyskałeś, ile Cię to kosztowało, jakie grupy działały najlepiej oraz któe obszary warto otoczyć większą atencją.
 • W Google Ads dotrzesz do mieszkańców Nysy, jak i okolic oraz w zasadzie każdego zakątka kraju - wszystko zależy od Twoich preferencji i tego, na jakim obszarze działasz i jakim budżetem operujesz.
 • Masz szansę docierać do swojej grupy docelowej. Wiesz jaki jest hipotetycznie najlepszy klient i możesz stworzyć w Google Ads właśnie taki profil idealnego odbiorcy reklamy - określasz wiek, płeć, ale i zachowania i zainteresowania czy odwiedziny witryn internetowych o konkretnej tematyce.
 • Google Ads jest elastyczne zarówno pod względem finansowym, jak i czasowym. To pierwsze oznacza, że możesz inwestować dowolny budżet - od np. kilkuset złotych miesięcznie, po kilkaset tysięcy. Oczywiście dużo zależy od tego jak duża jest Twoja firma, na jakim rynku działa i w jakim otoczeniu. Jeżeli chodzi natomiast o kwestię czasu, to kampanię Google Ads możesz uruchomić praktycznie w kilka godzin. Nie będzie to jeszcze w pełni zoptymalizowana reklama przynosząca możliwie wysokie dochody, ale jest szansa, że już w takim ograniczonym zakresie ujawni swój potencjał pozyskiwania leadów czy klientów.

Czy prowadzić kampanię samodzielnie czy z agencją?

To bardzo ważne pytanie! Z jednej strony istnieje pokusa by spróbować samemu i... warto! Jeżeli tylko ma się czas i umiejętności analityczne to przy systematyczności i chęci nauki poznanie Google Ads do pewnego stopnia na pewno pozwoli na uzyskiwanie relatywnie niezłych wyników. Wykorzystanie jednak do obsługi Adsów agencji wydaje się racjonalniejszym wyborem. Owszem, oprócz budżetu reklamowego musisz również uiścić opłatę za obsługę. Ogólnie jednak ma to sens i pozwoli paradoksalnie zaoszczędzić bowiem doświadczony specjalista o wiele szybciej wprowadzi niezbędne poprawki do kampanii i sprawi, że wyniki będą satysfakcjonujące. Oszczędzi się również wówczas czas potrzebny do nauki Google Ads.

Kto korzysta z Google Ads?

Lokalne firmy z Nysy, jak i duże przedsiębiorstwa z całej Polski, z powodzeniem korzystają z Google Ads, które w większości przypadków jest największym źródłem pozyskiwania klientów. Dzięki Google Ads możesz reklamować się zarówno w wyszukiwarce Google, jak również reklamować filmy na Youtube czy śledzić wybranych odbiorców banerami remarketingowymi na wybranych portalach.