Google Ads Oleśnica.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Oleśnica.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Oleśnica

Prowadzisz firmę w Oleśnicy i chcesz docierać do klientów dzięki reklamom Google Ads? Dobry pomysł! Google Ads to najchętniej wybierany kanał marketingowy w internecie na całym świecie! Oleśnica, z racji bliskości Wrocławia i okolicznych sypialni stolicy Dolnego Śląska, posiada całkiem sporo firm - zarówno małych, jak i dużych. Biorąc pod uwagę konkurentów z Wrocławia, prowadząc firmę na prawdę masz z kim konkurować dlatego dobrze, że zainteresowałeś się Google Ads bo oferują szybkie i stabilne pozyskiwania nowych klientów i docieranie do tych, którzy mieli z Tobą kontakt.

Komu wyświetlą się Twoje reklamy Google?

Dzięki Google Ads dotrzesz do odbiorców w dowolnej lokalizacji, lub tych, którzy w tej lokalizacji akurat przebywają (np. przejazdem). Oznacza to, że hydraulik świadczący usługi na terenie Oleśnicy może reklamować się w wyszukiwarce Google tylko tym, którzy sprawdzają takie frazy na terenie Oleśnicy. Jeżeli jednak nasz hydraulik jest nieco bardziej mobilny i np świadczy usługi również we Wrocławiu, wówczas może wyświetlać swoje reklamy zarówno w Oleśnicy, jak i we Wrocławiu. Taka decyzja przyniesie zapewne więcej klientów, ale też będzie wymagała większej inwestycji.

Oprócz lokalizacji ważnym jest, by wyświetlać się w wyszukiwarce na odpowiednie frazy, czyli takie, które zwiększają prawdopodobieństwo zakupów. Możemy też wyświetlać reklamy stargetowanym odbiorcom, co również ma pozytywny wpływ na finalne zakupy - np. kierować Adsy tylko na daną płeć, osoby w danym wieku czy takie, które odwiedzają wybrane strony internetowe.

Inne zalety systemu Google Ads

 • Mierzalny system dokładnie wykazuje ile kosztuje pozyskanie jednego klienta, w których grupach odbiorców Twoje reklamy osiągają najlepsze wyniki, a które źródła warto w ogóle odciąć. Im więcej danych dostarcza system, tym lepiej kampanię można zoptymalizować a Google Ads w tym zakresie nie ma sobie równych!
 • Nie ma limitu budżetu - możesz inwestować kilkaset złotych, ale i kilka tysięcy czy kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Wszystko zależy od typu biznesu i rejonu działania.
 • Pierwszą kampanię można uruchomić w kilka godzin. Oczywiście taka kampania wymaga później stałej optymalizacji i monitorowania, ale bazowo faktycznie można swoje pierwsze kroki postawić w tym świecie bardzo szybko.

Pamiętaj, że reklamy możesz tworzyć samodzielnie, ale i z pomocą agencji. To drugie rozwiązanie naturalnie jest droższe, ale oszczędzasz dzięki niemu czas oraz doświadczony specjalista powinien uzyskiwać z danej kwoty relatywnie lepsze wyniki niż początkująca osoba zajmująca się tematem.

Gdzie wyświetlą się moje reklamy

Reklamy Google pozwalają wyświetlać się w wyszukiwarce Google nad organicznymi wynikami wyszukiwania. To tzw. linki sponsorowane, które są chyba najlepiej kojarzonym rozwiązaniem reklamowym dostarczanym przez Google. Z Google Ads możesz jednak wyświetlać reklamy również na Youtube w formie wideo i banerów, ale także na witrynach partnerskich Google (w zasadzie wszystkie witryny w Polsce). W nich możesz np. umieszczać banery remarketingowe, które będą przypominały o Twojej marce użytkownikom, którzy już mieli kontakt z Twoją stroną internetową.