Google Ads Otwock.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Otwock.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Otwock

Otwock to bardzo interesujące miejsce do prowadzenia biznesu. Z jednej strony bliskość stolicy sprawia, że mamy na pewne usługi ogromny rynek odbiorców. Z drugiej jednak ta sama okoliczność sprawia, że w wielu przypadkach musimy konkurować z wieloma firmami zlokalizowanymi nie tylko w Otwocku. Tym samym wymusza to poszukiwanie skutecznych ale i zoptymalizowanych pod kątem pozyskiwania klienta narzędzi reklamowych. Warto zatem rozważyć Google Ads, który dzięki kilku zaletom, stał się najchętniej wybieranym systemem do online marketingu na świecie!

Na czym polega fenomen Google Ads?

Google Ads oferuje szereg zalet, które nie są dostępne w przypadku innych dostawców reklam. Po pierwsze dzięki nim możesz docierać do użytkowników za pośrednictwem wyszukiwarki Google, reklam banerowych na wielu witrynach w sieci, reklam wideo na portalu Youtube oraz remarketingu, który dociera do osób, które już były na Twojej stronie internetowej, lecz finalnie coś im przeszkodziło w dokonaniu zakupu. Wielość kanałów reklamowych oznacza, że możesz otaczać użytkownika na różnych etapach lejka sprzedażowego. Co bardzo istotne nie jest to "zwykły" użytkownik, a osoba, która została ściśle sprecyzowana po wieku, płci czy zainteresowaniach w ten sposób, by maksymalnie przypominać Twojego idealnego klienta i zwiększać prawdopodobieństwo dokonania przez niego zakupu. Z reguły, im lepiej stargetowana reklama, tym korzystniejsza finansowo ona jest z uwagi na brak docierania do grup, które nie są zainteresowane kupnem Twoich produktów lub usług.

Niewątpliwą zaletą Google Ads jest również mierzalność działań. W każdej chwili wiesz, ile wynosi np. średni koszt pozyskania klienta czy ile kosztował najdroższy lub najtańszy klik. Otrzymujesz informacje też statystycznie istotne, jak np. które grupy są szczególnie cenne biznesowo. Masz również wiele opcji do przetestowania, które potencjalnie mogą usprawnić działanie Twojej kampanii.

Równie ważne jest lokalizowanie Twoich działań reklamowych. Oznacza to, że możesz pokazywać swoje reklamy tylko użytkownik będącym np. z Otwocka lub bezpośrednich okolic. Jeżeli uznasz, że warto przynajmniej testowo rozszerzyć zasięg reklam, to nie ma problemu - w każdej chwili możesz tego spróbować!

Google Ads - czy to dla Ciebie?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę usługową na terenie Otwocka, czy prowadzisz duży sklep internetowy na całą Polskę, możesz skorzystać z Google Ads. Dzieje się tak, ponieważ grupa odbiorców i lokalizacja reklam i ich intencja może być doskonale dopasowana do Twojego biznesu i nie konkurujesz z firmami, które celują w innego użytkownika - jak to np. jest w prasie czy radio. Google nie limitujesz też budżetu reklamowego - możesz inwestować kilkaset albo kilkadziesiąt tysięcy złotych i w zależności od celu być zadowolonym w obu przypadkach.

Czy warto zainwestować w pomoc agencji Google Ads Otwock?

Samodzielne tworzenie i nauka kampanii Google Ads zajmą Ci z pewnością sporo czasu. W międzyczasie możesz też przepalić sporo budżetu reklamowego nim dojdziesz do optymalnych wyników. Dlatego warto rozważyć powierzenie kampanii agencji Google Ads, która zaoszczędzi dzięki doświadczeniu czas oraz pieniądze mimo faktu pobierania prowizji od prowadzenia kampanii.