Google Ads Piekary Śląskie.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Piekary Śląskie.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Piekary Śląskie

Prowadząc firmę w Piekarach Śląskich musisz zmierzyć się z konkurencją, która wymusza na Tobie poszukiwanie nowych dróg reklamowania swoich usług lub produktów. Chcesz docierać do dobrych użytkowników, w optymalny sposób. Rozważ zatem reklamy Google Ads, które umożliwiają doskonałe targetowanie reklam, oferują wiele kanałów reklamowych, a ostatecznie pozwolą Ci wyświetlać reklamy tylko na dane lokalizacje - np. Piekary Śląskie.

Przyczyny popularności Google Ads

W pierwszej kolejności warto uświadomić sobie, że im lepiej targetowana reklama, tym taniej docierasz do potencjalnych użytkowników. Google Ads stały się prawdopodobnie najchętniej wybieranym narzędziem marketingu internetowego przez to, że są niezrównane w docieraniu do idealnych użytkowników dla Twojego biznesu. Określasz ich wiek, płeć, zainteresowania czy zachowania w Internecie. Oprócz tego określasz słowa kluczowe, po których chcesz się wyświetlać w wyszukiwarce Google, a na końcu ustawiasz reklamy tak, by wyświetlały się w konkretnej lokalizacji - mogą to być Piekary Śląskie jak i... cały kraj.

To nie wszystko! Możesz wyświetlać się nie tylko w wyszukiwarce Google, ale również w formie reklamy banerowej na witrynach partnerskich Google jak onet, wp czy tysiące innych stron z różnych branż. Oprócz tego, masz szansę stworzyć kampanię wideo korzystając z portalu Youtube, jak również uruchomić reklamy produktowe - szczególnie przydatne dla sklepów internetowych, jak również remarketing, którym dotrzesz do użytkowników, którzy już znają Twoją witrynę, ale z różnych względów nie sfinalizowali transakcji.

Google Ads jest również bardzo mierzalnym środowiskiem reklamowym. Dokładnie wiesz, ile kosztowało Cię pozyskanie klienta, które kliknięcia wyszło najdrożej, a której przeciwnie - najtaniej. Dowiesz się również, które grupy docelowe były najbardziej kaloryczne i najchętniej zamieniały się w klientów, a które niekoniecznie.

Co ważne - w Google Ads płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś kliknie w Twoją reklamę i zostanie realnie przeniesiony na Twoją witrynę internetową.

Biorąc to wszystko pod uwage, nie trudno zgadnąć, dlaczego system Google Ads jest tak ceniony przez reklamodawców i to nie tylko w Piekarach Śląskich, ale i w całym kraju.

Google Ads w Piekarach Śląskich - z kim?

Nie musisz wybierać agencji do pomocy z Google Ads z Piekar Śląskich. Wszystkie formalności i tak załatwisz przez internet, więc warto rozszerzyć poszukiwania w zasadzie na cały kraj, by wybrać partnera godnego zaufania. Ale jak wybrać dobrą agencję Google Ads dla firmy z Piekar Śląskich?

Na co zwrócić uwagę wybierając agencję Google Ads

Przede wszystkim sprawdź stronę internetową. Czy budzi zaufanie, czy prezentuje specjalistów i ilu ich jest. Czy agencja jest transparentna i pokazuje wyniki swoich prac w case studies? Czy znajdziesz na jej temat opinie zarówno na stronie, jak i np w Google Maps? Czy ma certyfikaty, partnerstwa z Google i z jakimi technologiami współpracuje? To wszystko pytania, które warto rozważyć już na etapie poszukiwania, by maksymalnie ograniczyć możliwość rozczarowania.