Google Ads Piotrków Trybunalski.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Piotrków Trybunalski.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski wraz z okolicami liczy około 200.000 mieszkańców co plasuje go w czołówce mniejszych miejscowości w Polsce. Daje Ci to potężne szanse na rozwijanie biznesu. Niestety sprawia też, że masz całkiem sporo konkurentów, niezaleznie od tego w jakiej branży działasz. Wymusza to poszukiwanie nowych kanałów reklamowych i optymalizowanie tych, którymi już się posługujesz. Dlatego warto zwrócić uwagę na narzędzie Google Ads, które jest najcześciej wykorzystywanym narzędziem marketingu online i to nie tylko w Piotrkowie Trybunalskim, ale i w całej Polsce. Przyjrzyjmy się dlaczego!

Google Ads - dlaczego warto?

 • Mierzalne środowisko reklamowe - Dzięki ciągłej analityce i osadzeniu wszystkich działań w Internecie, będziesz dokładnie wiedział ile kosztuje Cię średnio pozyskanie klienta, jakie frazy kluczowe ile kosztują, gdzie znajdują się obszary czy grupy docelowe do zoptymalizowania, a nawet to, w jakich godzinach kupują Twoi klienci. To wszystko bezcenne dane dla Twojej firmy.
 • Targetowanie - Określasz wiek, płeć, zainteresowania i preferowane zachowania w sieci swoich odbiorców reklam, by maksymalnie zbliżyć ich do idealnego profilu Twoich realnych klientów. Z reguły, im lepiej targetowana grupa odbiorców, tym efektywniejsze finansowo ich pozyskiwanie.
 • PPC - W Google Ads rozliczasz się tylko wtedy (jeżeli tego chcesz rzecz jasna), kiedy ktoś kliknie w Twoją reklamę i przeniesie się dzięki niej na Twoją witrynę. W kontekście twardej sprzedaży produktów i usług, to o wiele sensowniejsze rozwiązanie niż po prostu płacenie za możliwość ekspozycji reklam jak w radiu czy prasie lokalnej np w Piotrkowie Trybunalskim.
 • Wiele kanałów reklamowych - Masz do dyspozycji reklamy w wyszukiwarce Google. reklamy banerowe, reklamy wideo na Youtube, a także reklamy produktowe, z wykorzystaniem gmaila, a także remarketing, który dotrze do klientów, którzy znają Twoją stronę, ale nie dokonali jeszcze zakupu.
 • Szczegółowe lokalizacje reklam - Możesz kierować swoje reklamy tylko dla użytkowników, którzy przebywają aktualnie na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, lub w jakimkolwiek innym wybranym przez Ciebie obszarze.

Google Ads - samodzielnie czy z agencją?

Prowadząc Google Ads samodzielnie sporo czasu stracisz na naukę systemu, zbudowanie poprawnej kampanii i późniejszą optymalizację. Możesz też potencjalnie przepalić spory budżet reklamowy, nim dojdziesz do satysfakcjonującej relacji zysków do inwestycji. Doświadczona agencja powinna szybko stworzyć kampanię, i momentalnie wychwytywać obszary godne optymalizacji. Dzięki takiej współpracy możesz zatem oszczędzić nie tylko czas, ale i środki finansowe.

Jak wybrać solidnego partnera?

Sprawdź stronę internetową agencji. Nie musi to być firma z Piotrkowa Trybunalskiego bowiem wszystkie formalności i tak załatwia się przez internet. Oceń liczbę specjalistów, certyfikaty i partnerstwa z Google. Sprawdź case study prowadzonych działań i technologie, z którymi agencja współpracuje. Niemniej ważne są opinie konsumenckie - i to nie tylko na stronie internetowej, ale także w Google Maps czy na Facebooku.