Google Ads Płock.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Płock.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Płock

Reklama Google Ads pozwala dotrzeć do ściśle sprecyzowanych osób, w dogodnym miejscu i o właściwym czasie. To doskonałe narzędzie do marketingu internetowego, które jest zresztą najchętniej wybieranym na świecie. Jeżeli zatem Płock, to miejsce, w którym prowadzisz małą firmę usługową lub duże przedsiębiorstwo, z pewnością docenisz zalety, jakie niosą za sobą reklamy Google Ads. Sprawdź je!

Google Ads w Płocku - co warto wiedzieć?

Dzięki Google Ads dotrzesz do użytkowników na różne sposoby. Mogą to być linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, które są bardzo podobne do wyników organicznych i dobrze odpowiadają na intencje użytkownika, więc klikają oni chętnie. Oprócz tego możesz skorzystać z reklam wideo wyświetlanych na platformie Youtube. Reklamy te doskonale wzmacniają świadomość produktów i usług i potrafią angażować użytkowników mocniej niż inne metody reklamowe. Ponadto zainwestować możesz również w reklamy banerowe wyświetlanie na tysiącach stron związanych z wybranym przez Ciebie tematem. Są też dostępne, bardzo skuteczne dla sklepów internetowych reklamy produktowe oraz remarketing, którym dotrzesz do użytkowników, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową, ale nie dokonali zakupu.

Ta wielość miejsc pozwala otaczać użytkownika. Dodajmy - nie byle jakiego użytkownika - lecz takiego, który jest ściśle określony i odpowiada temu, jak wygląda Twój prawdziwy modelowy klient. Określasz wiek, płeć, zainteresowania i zachowania w obrębie siecI. To wszystko sprawia, że wzmacniasz prawdopodobieństwo dokonania przez nich zakupu.

Reklamy Google Ads tworzą jednocześnie bardzo przewidywalne miejsce reklamowania swojego biznesu. Wiesz ile kosztują poszczególne kliknięcia, wiesz, które grupy odbiorców najlepiej konwertują i o jakim czasie. Możesz też regulować intensywność swojego reklamowania w zależności od sezonów sprzedażowych czy aktualnych mocy "przerobowych". To wszystko sprawia, że Google Ads doskonale stymuluje biznes, a niekiedy nadaje rytm Twoim działaniom.

W Google Ads zazwyczaj rozliczasza się za kliknięcie, czyli tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie przejdzie z reklamy na Twoją stronę. Wtedy już Twoja w tym głowa, by został Twoim klientem. :)

Czy Google Ads jest dla małej firmy z Płocka dobrym rozwiązaniem?

Oczywiście, że tak! Dzięki kampanii Google Ads dotrzesz np. tylko do mieszkańców Płocka i okolic. Google Ads nie daje minimalnego budżetu reklamowego, więc możesz docierać do klientów za kilkaset, ale i kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i - w zależności od celów i skali działania - być równie zadowolonym. Regularną praktyką jest to, że firmy na początek nieufnie podchodzące do nowych rozwiązań, inwestują mniejsze środki i dopiero po jakimś czasie widząc potencjał zwiększają inwestycje.

Czy warto dobrać do współpracy agencję Google Ads?

Jest duża szansa, że doświadczona agencja ze specjalistami szybciej dojdzie do satysfakcjonujących wyników. Specjalista w dziedzinie o wiele szybciej stworzy też kampanię o poprawnej strukturze, jak również szybciej zareaguje na możliwości optymalizacji reklam, by przynosiły w tym samym budżecie lepsze efekty. Zatrudnienie agencji Google Ads pozwoli zatem na zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale i pieniędzy.