Google Ads Pruszków.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Pruszków.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Pruszków

Reklamy Google Ads umożliwiają dokładne targetowanie odbiorców, wykorzystanie wielu kanałów jednocześnie, a także doskonałą mierzalność swoich działań w Internecie. To trzy podstawowe cechy, które powinny przekonać Cię do spróbowania tego typu reklam będąc przedsiębiorcą z Pruszkowa lub okolic. Są to też jedne z przyczyn, dla których Google Ads stały się najpopularniejszym narzędziem marketingu internetowego nie tylko w Pruszkowie, ale i całej Polsce i na całym świecie! Przyjrzyjmy się zatem plusom tego rozwiązania.

Google Ads - 4 powody, by je lubić

 • Pierwszy z nich to targetowanie odbiorców, którzy stricte odpowiadają profilowi Twojego idealnego klienta. Określasz ich przedział wiekowy, płeć, zainteresowania i w ten sposób przybliżasz klasycznego użytkownika do kogoś, kto potencjalnie jest bardziej zainteresowany Twoją ofertą. Z reguły bowiem, im precyzyjniejsza reklama, tym efektywniej dociera do użytkownika i tworzy korzystniejszą relację inwestycji finansowej do osiągniętych zysków.
 • Google Ads to bardzo mierzalne środowisko reklamowe. Dokładnie analizujesz kampanie pod kątem kosztów pozyskania klienta, kosztów kliknięć, tego, które grupy odbiorców warto rozwijać, a które odsuwać od działań reklamowych. Wiesz nawet jakie godziny preferują Twoi klienci. To wszystko bezcenne dane biznesowe, ale i świetne pole, do optymalizacji reklam, by przynosiły więcej pieniędzy.
 • Masz do dyspozycji mnóstwo różnych opcji reklamowych. Są to linki sponsorowane i reklamy produktowe w wyszukiwarce Google, jak również reklamy wideo na Youtube, reklamy banerowe na wielu stronach internetowych (zarówno ogólnych, jak i tematycznych), jak również reklamy gmail czy remarketing, który podąża za użytkownikiem, który był na Twojej stronie internetowej, ale nie dokonał z różnych przyczyn zakupu.
 • Swoje reklamy możesz pokazywać wyłącznie osobom, które aktualnie przebywają na terenie Pruszkowa lub okolic. Możesz oczywiście wyświetlać swoje reklamy również na cały kraj. Ich zasięg zależy tylko i wyłącznie od Twojego typu biznesu, celów i budżetu jaki potencjalnie możesz zainwestować. Odnajdzie się zatem w Google Ads mała firma usługowa z Pruszkowa, jak i duża firma produkcyjna czy sklep internetowy, które sprzedają w Polsce, czy nawet w całej Unii Europejskiej.

Czy warto wybrać agencję Google Ads do pomocy w kampaniach?

Google Ads wymaga czasu. Stworzenie poprawnej architektury kampanii, nauka możliwości i dalsza optymalizacja reklam nawet doświadczonemu specjaliście zajmują dużo czasu, a co dopiero osobie, które zaczyna przygodę z tym narzędziem. Dlatego wybór doświadczonej agencji czy specjalisty pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze bowiem zdecydowanie szybciej dojdą oni do satysfakcjonujących wyników.

Jak wybrać dobrą agencję Google Ads na Pruszków?

Dobra informacja jest taka, że agencja może być zlokalizowana gdziekolwiek - nie tylko w Pruszkowie. Wszystkie formalności załatwisz przez internet więc możesz szukać naprawdę wszędzie i poświęcić trochę czasu na audyt ofert oraz np. liczby specjalistów, certyfikatów czy case study prezentowanych na stronach agencji Google Ads. Ważne są również opinie innych klientów i generalna transparentność działań. W gruncie rzeczy powinieneś się ze swoim specjalistą również lubić bo to ułatwia pracę. :)