Google Ads Przemyśl.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Przemyśl.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Przemyśl

Google Ads to najchętniej wybierane narzędzie reklamowe do marketingu online. Korzystają z niego zarówno przedsiębiorcy z Przemyśla, jak również i z całego kraju, jak i świata. Google Ads pozwala bowiem dotrzeć do bardzo dobrze określonych grup odbiorców, dzięki czemu zwiększasz prawdopodobieństwo dokonania przez nich zakupu. Masz również możliwość wykorzystania wielu kanałów reklamowych. Co równie ważne, otrzymujesz też mierzalne środowisko, w którym możesz podejmować decyzje oparte na danych. Jeżeli zatem działasz na terenie Przemyśla, lub sprzedajesz swoje produkty na cały kraj, powinieneś rozważyć Google Ads, by skutecznie przyciągać klientów!

Google Ads - dlaczego warto?

Po pierwsze Google Ads docierają do ściśle targetowanych grup, które mają przypominać Twojego klasycznego klienta. Określasz zatem wiek, płeć czy zainteresowania, ale też targetujesz po lokalizacji i frazach kluczowych. Jeżeli np. chcesz dotrzeć do osób tylko z Przemyśla, wtedy nie ma problemu i zawężasz tak obszar wyświetlania reklam. Doświadczony specjalista Google Ads podpowie też jakie frazy kluczowe wykorzystywać, by Twój biznes maksymalnie na nich korzystał.

Pamiętaj, że do dyspozycji masz mnóstwo kanałów reklamowych. Możesz np. skorzystać z linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google, które są bardzo podobne do wyników organicznych i w zasadzie traktowane naturalnie przez odbiorców. Oprócz tego, możesz tworzyć angażujące i poszerzające świadomość produktów lub usług reklamy wideo na Youtube. Masz też do dyspozycji reklamy produktowe, reklamy na pocztę gmail czy remarketing, który śledzi użytkowników zaznajomionych już z Twoją witryną. Istnieje również możliwość wyświetlania szerokich reklam banerowych na witrynach partnerskich Google, do której to sieci należy większość stron w Polsce.

Google Ads zbiera również dane na temat naszej kampanii w czasie rzeczywistym, a ponieważ w Internecie możesz zmierzyć w zasadzie wszystko to zyskujesz cenne dane z biznesowego punktu widzenia. Wiesz ile średnio kosztuje Cię pozyskanie klienta, ile średnio kosztują kliknięcia w Twojej branży, które grupy są najbardziej kaloryczne, a które warto zostawić w spokoju. Wiesz nawet z jakiej okolicy rekrutują się Twoi klienci i o której godzinie najchętniej dokonują zakupów.

Czy możesz zrezygnować z tych wszystkich zalet? :)

Google Ads - z agencją czy samodzielnie?

Prowadząc kampanię Google Ads na Przemyśl i okolice spędzisz sporo czasu nad nauką systemu, poprawnym zbudowaniem architektury kampanii i późniejszej optymalizacji. Niewątpliwie, jeżeli zaczynasz od zera, przepalisz też na początku sporo pieniędzy w ramach testów i poznawania całego środowiska swojej pracy. Współpraca z agencją pozwoli Ci zatem zaoszczędzić czas, ale i pieniądze bowiem o wiele szybciej - przynajmniej w teorii - powinna ona dojść do satysfakcjonujących wyników w relacji kosztów do przychodów.

Jak wybrać solidnego partnera do Google Ads?

Twoja agencja nie musi być z Przemyśla bowiem i tak załatwiasz wszystkie formalności przez internet. Skup się zatem na wiarygodności strony i firmy. Ilu jest specjalistów z danej dziedziny, czy posiadają certyfikaty oraz czy agencja posiada partnerstwo z Google. Warto też poczytać case study z działań z klientami oraz opinie w Google Maps, jak i na Facebooku. To wszystko powinno dopiero dać pełny obraz agencji Google Ads, z którą chcesz współpracować.