Google Ads Puławy.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Puławy.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Puławy

Szukasz rozwiązania reklamowego, które dobrze targetuje odbiorców, jest mierzalne i daje przewidywalność oraz możliwość skalowania biznesu w Puławach? Google Ads dostarczy takie zalety, a także kilka innych. Puławy to wymagający rynek lokalny, więc znalezienie odpowiednich odbiorców, w dobrym czasie i miejscu wymaga zaawansowanych technik. Sprawdźmy zatem, dlaczego Google Ads sa tak lubiane przez firmy na całym świecie i dlaczego warto je rozważyć, jako główny kanał pozyskiwania klientów!

Google Ads - 5 filarów popularności

 • Mierzalność - Reklamy Google Ads mierzą Twoje kampanie od A do Z, dzięki czemu zyskujesz pełny wgląd w przydatne informacje biznesowe i marketingowe. Wiesz ile kosztuje Cię średnio pozyskanie klienta. Wiesz, które grupy odbiorców są najwartościowsze, które frazy ile kosztują i w jakich godzinach odwiedzają Cię klienci. To wszystko pozwala przewidywać i skalować oraz optymalizować kampanię.
 • Targetowanie - Targetujesz odbiorców ze względu na wiek, płeć czy zainteresowania. To wszystko zbliża ich do profilu idealnego klienta czym zwiększasz prawdopodobieństwo, że zostaną Twoimi klientami po kliknięciu na link sponsorowany czy baner.
 • Wiele kanałów - Twoje reklamy mogą wyświetlać się w formie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google, jak również jako banery reklamowe na witrynach jak wp, onet czy setki innych stron z tematów bliskich Twojemu biznesowi. Oprócz tego masz do dyspozycji również reklamy Youtube w formacie wideo, reklamy produktowe przydatne dla sklepów internetowych czy remarketing, którym śledzisz użytkowników, którzy już byli na Twojej stronie, ale np. nie stali się klientami.
 • Lokalizowanie reklam - Wyświetlanie reklam możesz ograniczyć do ścisłej lokalizacji - np. Puław czy okolic, ale i może to być cały kraj. Wówczas zobaczą ją klienci z lokalizacji cennych biznesowo, czym również zwiększasz prawdopodobieństwo zakupu.
 • Elastyczność czasowa i finansowa - Reklamy Google Ads możesz uruchomić i zatrzymać w dowolnym momencie. Możesz też modulować ich intensywność w zależności od tego, czy w Twojej branży akurat panuje sezon sprzedażowy czy masz do dyspozycji akurat moce przerobowe. To wszystko sprawia, że Google Ads mogą nadawać Twojemu biznesowi nawet rytm!

Google Ads - z kim?

Do prowadzenia reklam Google Ads warto wybrać agencję, która specjalizuje się w tej formie reklamy. Doświadczeni specjaliści wskażą istotne czynniki decydujące o skuteczności kampanii, następnie zaprojektują poprawną architekturę kampanii, by finalnie doglądać jej optymalizacji, by była maksymalnie efektywna. Korzystając z usług agencji, by prowadzić reklamy na terenie Puław lub i całej Polski, zaoszczędzisz zatem nie tylko czas, ale i pieniądze bowiem agencja będzie inwestować je o wiele sensowniej niż początkujący użytkownik Google Ads.

Jak wybrać solidnego partnera?

Przede wszystkim... przed rozpoczęciem rozmów przeczytaj wybrany poradnik Google Ads czy chociażby konkretne blogi o Google Ads. Zyskasz dzięki temu niezbędne minimum, by zrozumieć o co tu chodzi i sprawdzić, czy ten kanał będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, by skutecznie reklamować się w sieci.