Google Ads Racibórz.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Racibórz.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Racibórz

Prowadząc firmę w Raciborzu, jak i w innych rejonach Polski, zależy Ci na skutecznym pozyskiwaniu klientów. W tym celu, warto zwrócić się ku reklamom Google Ads, które docierają do ściśle określonych użytkowników, w dogodnym miejscu i czasie. To wszystko sprawia, że są one najpopularniejszym systemem reklamowym online na świecie, który codziennie jest wykorzystywany przez tysiące firm w Polsce i dziesiątki tysięcy na świecie.

Google Ads - przyczyny sukcesu

Google Ads są tak chętnie wybierane z uwagi na kilka podstawowych zalet, które są niedostępne dla wielu innych kanałów jak np. prasa, radio czy nawet Facebook.

Po pierwsze, oferują one reklamy w wielu kanałach jednocześnie - masz do dyspozycji linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, które przypominają wyniki organiczne i zazwyczaj tak są też traktowane przez użytkowników. Oprócz tego możesz stworzyć również reklamy banerowe, które mogą wyświetlać się na witrynach jak wp. onet czy tysiące innych stron właściwych dla danego tematu. Do dyspozycji masz również reklamy wideo na portalu Youtube, reklamy produktowe, a nawet remarketing, którym dotrzesz do klientów, którzy już Cię znają, ale z różnych względów nie zostali jeszcze Twoimi klientami.

W Google Ads płacisz zazwyczaj tylko za kliknięcia. To pomyślna okoliczność nie tylko dlatego, że pozwala estymować optymalne budżety reklamowe i skalować działania, ale również dlatego, że możesz wszystko zmierzyć. A skoro tak, otrzymujesz dzięki temu istotne informacje biznesowe. Wiesz np. ile średnio kosztuje Cię pozyskanie klienta, który klik był najdroższy, a który najtańszy, a także o jakich porach się one dokonały. Wiesz, które grupy docelowe działają lepiej od innych, a także znasz średnie stawki za dane słowo kluczowe wykorzystywane w kampaniach. Te dane pozwalają Ci lepiej nawigować nie tylko po swoim biznesie, ale również po całym rynku.

O czym warto również wiedzieć to fakt, że Twoje reklamy kierujesz na ludzi, którzy maksymalnie przypominają Twoich klientów. Określasz ich wiek, płeć czy zainteresowania, czym zwiększasz prawdopodobieństwo dokonania przez nich zakupu Twoich produktów lub usług. Możesz też kierować swoje reklamy Google Ads tylko na osoby, aktualnie przebywające na terenie Raciborza i okolic, lub i całej Polski. Lokalizacja reklam powinna i może odpowiadać Twoim celom biznesowym i zasięgowi działania.

Google Ads - w czym pomoże agencja?

Wiele firm wynajmuje do pomocy przy Google Ads wyspecjalizowane agencje i to też z powodów, dla których i Ty odwiedziłeś tę stronę. Oczywiście agencja pobiera prowizję od swoich usług, ale jednocześnie o wiele szybciej dochodzi do optymalnych rezultatów niż ktoś początkujący w temacie. Oznacza to, że oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze, ponieważ unikniesz początkowego przepalania budżetu na poznawanie i testowanie różnych opcji.

Co warto wiedzieć przed pierwszą kampanią?

PPC, CPM, CTR, ROAS, ROI - brzmi jak zaklęcia? To tylko czubek góry lodowej, którą warto poznać przed podpisaniem umowy z wybraną agencją. Nim zdecydujesz się na wybór konkretnego partnera poświęć przynajmniej godzinę na przeczytanie poradnika o Google Ads, czy dowolnego bloga w tej tematyce. Jako świadomy klient podejmiesz na pewno lepszą decyzję niż ktoś, kto po prostu "coś usłyszał".