Google Ads Radom.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Radom.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Radom

Skuteczne reklamowanie w Internecie wymaga przynajmniej trzech filarów. Oparcia decyzji na danych, wybrania odpowiedniego kanału reklamowego oraz... posiadania godnego zaufania partnera, któremu można powierzyć pozyskiwanie dla nas klientów. Jeżeli prowadzisz firmę lokalną w Radomiu albo sprzedajesz swoje produkty na cały kraj, to i tak chcesz docierać do odpowiednich użytkowników w optymalnej cenie.

Jeżeli to wszystko brzmi dla Ciebie sensownie, przyjrzyj się poniższym zaletom systemu reklamowego Google Ads. Może się on okazać wyborem idealnym!

Google Ads - podstawowe zalety

 • Mierzalność - Google Ads zbiera dane na temat efektywności Twojej kampanii. Dokładnie wiesz ile inwestujesz i ile zysków z tego osiągasz. Wiesz też ile kosztują poszczególne kliknięcia i ile średnio kosztuje Cię pozyskanie klienta.
 • Targetowanie - Docierasz do stricte określonych użytkowników, którzy mają przypominać Twoich klientów. Określasz wiek, płeć czy konkretne zachowania, a im szczegółowiej to zrobisz, tym większe prawdopodobieństwo, że dokonają zakupu.
 • Elastyczność finansowa - W Google Ads odnajdzie się mała lokalna firma usługowa z Radomia, jak i duże przedsiębiorstwo oferujące produkty na cały kraj. Google nie limituje w żaden sposób inwestycji budżetowej, więc możesz z powodzeniem reklamować się lokalnie za kilkaset złotych, jak i kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie w całym kraju.
 • Model rozliczenia - W Google Ads powszechnym sposobem rozliczania się za reklamy jest PPC czyli płatność za kliknięcie. Wówczas inwestujesz tylko w użytkowników, którzy faktycznie przeszli do Twojej strony z reklam Google Ads.
 • Lokalizowanie reklam - Twoja reklama może pojawiać się tylko użytkownikom wpisującym dane słowa kluczowe i będącym jednocześnie w danej lokalizacji. Oznacza to, że możesz wyświetlać się tylko na Radom, ale i jego okolice lub nawet cały kraj.

Google Ads Radom - gdzie wyświetlą się reklamy?

Jest wiele możliwości, z których możesz skorzystać. Podstawową formą reklamowania się w Google Ads są linki sponsorowane w wyszukiwarce Google. To reklamy, które przypominają wyniki organiczne i z reguły są wyświetlane nad nimi. Klienci przyzwyczaili się do ich obecności i faktu, że dobrze odpowiadają ich intencjom. Oprócz tego, do dyspozycji są reklamy banerowe na różnych witrynach oraz reklamy wideo na portalu Youtube. Do dyspozycji są również reklamy produktowe, reklamy kierowane na konta gmail czy też remarketing, który dociera do osób, które już znają Twoją stronę internetową ale z różnych względów nie skorzystali z Twoich usług lub produktów.

Jak wybrać agencję Google Ads?

Agencja nie musi być z Radomia bowiem wszystkie formalności i tak załatwisz przez Internet. Możesz zatem przypatrzeć się dowolnym firmom z każdego zakątka Polski. Zwróć uwagę na liczbę specjalistów, certyfikaty i partnerstwo z Google. Sprawdź Case Study, opinie klientów i technologie, z którymi dana agencja pracuje. To wszystko może się dopiero złożyć na pewien spójny obraz podmiotu, któremu chcesz powierzyć główne narzędzie do pozyskiwania klientów! Warto zatem poświęcić temu nieco więcej czasu. :)