Google Ads Radomsko.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Radomsko.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Radomsko

Prowadząc firmę chcesz skutecznie pozyskiwać klientów oraz zyskać przewidywalność działań reklamowych. Niestety wiele kanałów - jak np. lokalna prasa w Radomsku, czy rozgłośnie radiowe czy ulotki, nie zapewnią Ci tego. Prowadząc biznes w Radomsku warto byś skorzystał z rozwiązania Google Ads, które jest najchętniej wybieranym narzędziem do marketingu internetowego na świecie. Przyjrzyjmy się, za sprawą jakich zalet do tego doszło!

Google Ads Radomsko - zalety

 • Targetowanie - Określasz wiek, płeć, zainteresowania i zachowania w sieci, by maksymalnie przybliżyć użytkownika sieci do swojego klienta. Im lepiej skonkretyzujesz grupę odbiorców, tym większe prawdopodobieństwo, że dokonają oni zakupu Twojej usługi lub produktu. Z reguły, im lepiej targetowana reklama, tym również efektywniejsza finansowo.
 • Lokalizacje reklam - Twoje reklamy mogą pojawić się w wyszukiwarce Google, ale także na Youtube w formie filmów czy animacji, jak również na witrynach partnerskich w formie banerów. Masz też okazję skorzystać z reklam produktowych jako sklep internetowy, ale także remarketingu, który dociera do osób, które zaznajomiły już się z Twoją witryną, ale z różnych względów nie dokonały ostatecznie zakupu.
 • Mierzalność - Google Ads dostarczą Ci ważnych informacji nie tylko służących do kapitalnej optymalizacji reklam, ale też stricte z punktu widzenia biznesowego. Dowiesz się bowiem, jaki jest średni koszt pozyskania klienta, ile kosztują poszczególne słowa kluczowe czy które grupy są najbardziej kaloryczne. Te i setki innych danych pozwolą Ci lepiej nawigować nie tylko po świecie reklamy, ale i całej branży, w której funkcjonujesz.
 • PPC - Płacisz za reklamę tylko wtedy, kiedy ktoś kliknie w Twoją reklamę i zostanie realnie przeniesiony na Twoją stronę internetową. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż płatność tylko za samą obecność w mediach, jak prasa czy telewizja.
 • Elastyczność finansowa - Google Ads nie limituje budżetów reklamowych. Lokalna firma usługowa z Radomska, jak i ogólnokrajowy sklep internetowy, wydając odpowiednio kilkaset złotych czy kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, mogą być równie zadowolone.

Google Ads - samodzielnie czy z agencją?

Samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads nie należy do prostych zadań. Nauka systemu, zbieranie doświadczeń, poprawna architektura kampanii i jej późniejsza optymalizacja zabierają mnóstwo czasu. Czy prowadząc biznes, możesz go poświęcić? Doświadczona agencja zdecydowanie szybciej dojdzie do satysfakcjonujących wyników w relacji kosztów do przychodów, a Ty będzie mógł skupić się na tym, co najistotniejsze - czyli obsłudze klienta. Agencja Google zaoszczędzi zatem nie tylko Twój czas, ale i pieniądze, które w prawdopodobnie w początkowych fazach samodzielnego prowadzenia Google Ads, byś przepalił na nieefektywne działania.

Jak wybrać agencję Google Ads?

Wybór agencji Google może mieć fundamentalne znaczenie dla powodzenia Twojego biznesu. Wszak Google Ads potrafią nadawać rytm małym, jak i dużym firmom. Upewnij się zatem, że dana agencja ma sukcesu, ma wielu doświadczonych specjalistów i może pochwalić się wieloma case study z prowadzonych działań. Niemniej ważne są opinie klientów, technologie czy partnerstwo z Google, które w jakimś stopniu przynajmniej pokazuje, że dana agencja rośnie, a długofalowo nie byłoby to możliwe bez dostarczania solidnych rozwiązań.