Google Ads Siedlce.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Siedlce.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Siedlce

Prowadzisz biznes w Siedlcach i chcesz skutecznej reklamy? Skorzystaj z naszej oferty Google Ads, dzięki której dotrzesz do odpowiednich osób w odpowiednim miejscu. Konkurencja rośnie dla każdej branży i nie inaczej jest w Siedlcach, które w ostatnich latach zanotowały istotny wzrost prowadzonych działalności gospodarczych. Niezależnie od tego czy prowadzisz punkt z usługami czy biznes oparty o internet reklamy Google Ads spełnią Twoje oczekiwania. To powtarzalne i satysfakcjonujące źródło nowych klientów. Przyjrzyjmy się zatem, dlaczego Google Ads jest tak dobre w tym co robi i od razu zrozumiesz dlaczego reklamodawcy na całym świecie wybierają najczęściej środowisko Google do promowania swoich produktów i usług

Dotrzyj z reklamą na Siedlce i okolice i.... cały świat!

Po pierwsze targetowanie - możesz z powodzeniem określić kim ma być Twój potencjalny odbiorca. Płeć, wiek, zainteresowania, odwiedzane strony - to wszystko sprawi, że ludzie klikający w reklamę będą chętniej dokonywali zakupu na Twojej stronie lub w Twoim lokalnym punkcie.

Kolejnym plusem reklam Google Ads na Siedlce i okolice jest fakt. że dokonujesz płatności tylko wtedy, kiedy ktoś realnie kliknie w Twoje reklamy - nie płacisz za wyświetlenie reklamy, płacisz tylko kiedy ktoś z reklamy faktycznie przejdzie na Twoją witrynę.

Przedsiębiorcy - niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu - doceniają również miejsca, w których wyświetlają się reklamy Google. Jest to wyszukiwarka, kiedy widzimy linki sponsorowane. Za pośrednictwem Google Ads można jednak tworzyć również kampanie banerowe na witrynach jak wp.pl czy onet (albo wielu innych popularnych serwisach zarówno ogólnych, jak i tematycznych). Podobnie reklamy wideo na Youtube możesz uruchamiać z poziomu Google Ads. Ta mnogość formatów i otaczanie potencjalnego klienta są bardzo cenne.

Ile kosztuje reklama Google?

Siedlce nie są dużym miastem, a zatem reklama lokalnego biznesu nie powinna pochłonąć dużych kwot, by być skuteczną. Jeżeli zatem działasz w Siedlcach i okolicy, w zależności od celów i grupy docelowej budżet w ramach 1000-3000 złotych zazwyczaj powinien być wystarczający, by przynieść satysfakcjonujące wyniki. Im większy obszar docierania do klientów i im więcej kanałów wykorzystujesz, tym potencjalnie jeszcze lepsza, ale i odpowiednio większa inwestycja w reklamę.

Google Ads samodzielnie czy z agencją?

Prowadzenie Google Ads samodzielnie jest możliwe. Należy jednak poświęcić sporo czasu, by poznać system i jego możliwości optymalizacji kampanii tak, by była możliwie skuteczna. Oddając kampanię w ręce doświadczonej agencji masz jednak pewność, że dojdzie ona do pożądanych wyników o wiele szybciej przez co finalnie zaoszczędzisz pieniądze. Zoptymalizowana reklama inwestuje bowiem relatywnie mniejszy budżet i pozyskuje z niego więcej klientów niż ta prowadzona przez laika w temacie. Możesz bezpłatnie się z nami skonsultować - doradzimy Ci jaki budżet będzie optymalny i na co należy postawić w pierwszej kolejności. Napisz teraz!