Google Ads Siemianowice Śląskie.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Siemianowice Śląskie.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie to bardzo konkurencyjny teren by prowadzić biznes dlatego potrzebujesz Google Ads! Niezależnie od tego czy działasz lokalnie w Siemianowicach czy sprzedajesz produkty na całą Polskę, na pewno docenisz możliwości i cechy leżące za reklamą Google. Nie możesz pozwolić sobie na to, by pozostać w cieniu konkurentów - w Internecie codziennie tysiące osób szukają rozwiązań czy produktów, które oferujesz. Google Ads pozwoli docierać do nich skutecznie i w sensownych kwotach.

Zalety systemu Google Ads

 • Docierasz do dowolnych grup - w Google Ads możesz ustawić targetowanie tylko na mieszkańców Siemianowic Śląskich. Jeżeli uznasz to za słuszne możesz też rozciągnąć wyświetlanie reklam na całą aglomerację katowicką. Warto również oprzeć grupę docelową o Twojego najbardziej potencjalnego klienta. Możesz dookreślić płeć, wiek czy zachowania i odwiedzane witryny, by zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu.
 • Płacisz za kliknięcie - W odróżnieniu od reklam w prasie, radiu czy telewizji, w Google Ads płacisz tylko za kliknięcie czyli za to, że ktoś realnie znalazł się na Twojej stronie internetowej.
 • Pogłębiona analityka - dzięki analizie danych, z powodzeniem dowiesz się ile kosztuje pozyskanie przeciętnego klienta = np. z obszaru Siemianowic Śląskich, a ile np tych z okolic Twojego miasta. Wiesz też dokładnie ile zainwestowałeś i jaki przychód ta inwestycja wygenerowała.
 • Mnogość miejsc wyświetlania reklam - Twoje reklamy na określone frazy mogą pojawić się w wyszukiwarce Google w formie linków sponsorowanych. Możesz jednak skorzystać z Google Ads by wyświetlać również banery na witrynach partnerskich Google, jak również tworzyć reklamy wideo na Youtube. Każde z tych miejsc spełnia inne cele i poszerza skuteczność Twoich reklam!

Jak wybrać agencję Google Ads?

Reklamy Google Ads można z powodzeniem prowadzić z dowolnego miejsca na świecie, a wszystkie formalności dopiąć przez internet. Nie ma zatem sensu poszukiwanie agencji tylko z Siemianowic Śląskich. Lepiej skupić się na najlepszych agencjach w kraju, które posiadają dobre opinie, ale też najwyższe partnerstwo z Google czy wielu certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Warto również przejrzeć stronę internetową i case study z działania, by poznać metodologię i sukcesy. To wszystko pozwoli na relatywne zbudowanie wiarygodnej opinii na temat danego partnera w tworzeniu reklam Google Ads. \

Dla kogo jest reklama w Google?

Korzystać z Google Ads mogą firmy o dowolnej wielkości i budżecie reklamowym. W Verseo prowadzimy klientów operujących budżetami od tysiąca do setek tysięcy złotych miesięcznie i każdy z nich jest zadowolony ze stabilnego i przewidywalnego źródła pozyskiwania klientów jakim jest reklama Google. Będzie ona dobra zarówno dla hydraulika z Siemianowic Śląskich, jak i dużego sklepu internetowego działającego na terenie całego kraju. Ze względu na fakt, że bariera wejścia pod względem budżetowym jest niewielka - warto po prostu spróbować. Napisz do nas - bezpłatnie skonsultujemy Twoje możliwości i cele!