Google Ads Sieradz.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Sieradz.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Sieradz

Sieradz to nieco ponad czterdziestotysięczne miasto, w którym sektor usług jest dobrze rozwinięty. W Sieradzu znajduje się również kilkanaście firm, które rywalizują o rynek ogólnopolski - zarówno w offline, jak i online. Tym samym, jako przedsiębiorca z Sieradza czy właściciel małej firmy, musisz konkurować i pokazywać się potencjalnym klientom przed innymi. W tym celu najlepiej wykorzystać Google Ads, czyli najchętniej wybierany system reklamowy w Polsce i na świecie jeżeli chodzi o reklamę internetową. Dlaczego jest tak chętnie wybierany? Co sprawia, że większość firm, które spróbowały tej formy teraz nie wyobrażają sobie biznesowego życia bez niej? Sprawdźmy!

Dlaczego Google Ads da się lubić?

 • Zaawansowane targetowanie pozwala na docieranie do wybranych użytkowników i maksymalizowanie prawdopodobieństwa zakupu. Możesz określić wiek, płeć, zachowanie czy zainteresowania osób, którym ma pokazywać się Twoja reklama.
 • Uczciwy system rozliczenia tylko wtedy kiedy ktoś kliknie w Twoją reklamę i znajdzie się dzięki temu na Twojej witrynie. W przeciwieństwie do prasy czy radia, w Google Ads nie płacisz za wyświetlenie reklamy lecz za to, że zadziałała i przekierowała użytkownika do Twojego serwisu!
 • Mnogość miejsc gdzie możesz wyświetlać swoje usługi i produkty - korzystasz z wyszukiwarki Google, witryn partnerskich jak onet czy wp, a nawet tworzysz reklamy wideo na Youtube by poszerzać lejek zakupowy. To wszystko sprawia, że otaczasz klienta i w odpowiednim momencie wybiera właśnie Twoją firmę!
 • Niska bariera wejścia pod względem budżetowym sprawia, że każdy może spróbować, czy to narzędzie reklamowe spełni oczekiwania biznesu. Możesz zainwestować kilkaset, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy złotych! Optymalny budżet zależy od wielu zmiennych, od lokalizacji i branży zaczynając, skończywszy na konkretnych celach Twojej firmy w tym kanale.

Jak wybrać zaufanego partnera do reklamy w Google?

Wielu reklamodawców nie ma ochoty uczyć się systemu reklamowego i chce powierzyć swoje kanały marketingowe (często jedyne) komuś zaufanemu. Jak wybrać dobrze? Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie ale można zminimalizować prawdopodobieństwo wybrania źle. W tym celu należy sprawdzić (oczywiście) opinie na temat firmy w internecie - szczególnie pomocne będą tu mapy google oraz recenzje na facebooku. Pamiętaj, że niezadowoleni zawsze się znajdą - pytanie ilu ich jest w skali wszystkich opinii oraz czy i jak firma odpowiada. Ponadto warto sprawdzić certyfikaty, ilość specjalistów i ogólną jakość strony internetowej. Na koniec uważnie przeczytaj umowę, by później nic nie zaskoczyło.

Czy reklama jest dla Ciebie?

Wielu reklamodawców ma złe doświadczenia związane z reklamą w internecie. Pozycjonowanie stron z reguły trwa długo, reklama prasowa czy radiowa w Sieradzu i okolicach , jak i całym kraju, jest po prostu słabo mierzalna. Bywa, że ktoś próbował coś tworzyć na Facebooku, ale zasięgi były zbyt małe, by pozyskiwać z tego klientów. Google Ads przynosi jednak otrzeźwienie i pokazuje, że reklama może być przede wszystkim uczciwa w rozliczeniu, jak i po prostu skuteczna. Napisz do nas, a bezpłatnie doradzimy Ci i skonsultujemy możliwości jakie stawia Google przed Twoją firmą!