Google Ads Sopot.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Sopot.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Sopot

Prowadzisz biznes w Sopocie i zmagasz się z dużą konkurencją? Chcesz zyskać przewagę na trójmiejskim rynku usług i produktów? Skorzystaj ze skutecznej reklamy Google Ads i bądź tam, gdzie szukają Cię klienci. Google Ads to najskuteczniejsza metoda pozyskiwania klientów, którą możesz wdrożyć szybko i bez zbędnych formalności. Jest to też najczęściej wybierana platforma do reklamowania swojej oferty w internecie przez przedsiębiorców na całym świecie. W tym zakresie wygrywa z Facebookiem, czy innymi platformami społecznościowymi. Dowiedzmy się zatem, co sprawia, że firmy pokochały reklamy w Google i dlaczego i Ty powinieneś rozważyć ich uruchomienie.

Podstawowe zalety Google Ads Sopot

 • Niezależnie od tego skąd prowadzisz biznes i na jaki obszar go kierujesz możesz ustawić kampanię w Google Ads na osoby będące w wyznaczonej przez Ciebie lokalizacji. Oprócz takiego targetowania po lokalizacji, doskonale określisz w panelu inne kluczowe informacje jak wiek, płeć czy zachowania idealnego użytkownika, które sprawiają, że może chętniej skorzystać z proponowanej przez Ciebie oferty.
 • Szybka implementacja sprawia, że możesz cieszyć się kampanią już po kilku godzinach od podjęcia decyzji na "tak". Oczywiście taka kampania to dopiero czubek góry lodowej, ale w mniej konkurencyjnych branżach czy lokalizacjach już taki kadłub może przynieść dobry efekt.
 • W Google Ads płacisz za kliknięcie, a nie wyświetlenie reklamy. Oznacza to, że ponosisz koszt tylko wtedy, kiedy użytkownik kliknie i znajdzie się na Twojej witrynie internetowej. Sprawiedliwe.
 • Reklamy w Google są bardzo mierzalne i polegają w głównej mierze na analityce danych. Tym samym panel Google Ads dostarczy czy najważniejszych informacji - możesz np. dowiedzieć się, że Twoi klienci pochodzą głównie z Sopotu lub odwrotnie - raczej z jego okolic. Dowiesz się też ile kosztował dany klik czy które grupy działają najskuteczniej.

Jakie biznesy mogą się reklamować w Sopocie w Google Ads?

W zasadzie każdy biznes (nie licząc kilku zakazanych branż) może się reklamować dzięki Google Ads. Nie ma zatem znaczenia czy jesteś hydraulikiem lub stolarzem z Sopotu, czy właścicielem dużego ogólnokrajowego sklepu internetowego. Możesz na reklamę w Google przeznaczać 300 złotych albo 30.000. Skala inwestycji w reklamę zależy od typu biznesu, lokalizacji i celów. Google nie narzuca tutaj żadnych limitów. Warto zatem chociaż przetestować system bowiem bariera wejścia jest naprawdę niewielka.

Jak dobrać rzetelnego partnera do obsługi reklam?

Oczywiście nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Szereg czynników składa się na ogólny obraz agencji Google Ads - wygląd strony internetowej, ilość specjalistów, liczba certyfikatów, case study przeprowadzanych kampanii, partnerstwo z Google, opinie w internecie i stosowane technologie. To wszystko ma znaczenie. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić wszystkie te elementy, by powierzyć Google Ads możliwie rzetelnej firmie. Będąc w aglomeracji trójmiejskiej masz bowiem sporo konkurencji i warto reklamować z solidnym partnerem.