Google Ads Sosnowiec.

Skuteczne kampanie reklamowe Google Ads Sosnowiec.

Korzyści dla Twojego biznesu:

 • dotarcie do najlepszych grup docelowych
 • natychmiastowa widoczność w wyszukiwarce
 • targetowanie na dowolną lokalizację
 • płatność tylko za realne kliknięcia
 • nielimitowany budżet
 • opieka dedykowanego specjalisty
 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Bezpłatna wycena

Kontaktujemy się w ciągu 1h dla zapytań złożonych do godz. 15:00

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verseo ADS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3.

O Verseo

Siedziba Spółki znajduje się w Poznaniu. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000910174, NIP: 7773257986. Możesz skontaktować się z nami listownie na podany wyżej adres lub e-mailem na adres: ochronadanych@verseo.pl

Masz prawo do:

 1. dostępu do swoich danych,
 2. sprostowania swoich danych,
 3. żądania usunięcia danych,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 6. przenoszenia danych osobowych,
 7. cofnięcia zgody.

Jeśli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane przetwarzamy w celu:

 1. obsługi Twojego zapytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);
 2. marketingowym polegającym na promocji naszych towarów i usług oraz nas samych w związku z udzieloną przez Ciebie zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z naszym uzasadnionym interesem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Przy czym, bez ich podania nie będziesz mógł wysłać wiadomości do nas, a my nie będziemy mogli Tobie udzielić odpowiedzieć.

Twoje dane możemy przekazywać zaufanym odbiorcom:

 1. dostawcom narzędzi do: analityki ruchu na stronie, wysyłki informacji marketingowych.
 2. podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.

Twoje dane będziemy przetwarzać przez czas:

 1. niezbędny do zrealizowania określonego celu, w którym zostały zebrane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
 2. w przypadku przetwarzanie danych na podstawie zgody do czasu jej odwołania. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Nie przetwarzamy danych osobowych w sposób, który wiązałby się z podejmowaniem wyłącznie zautomatyzowanych decyzji co do Twojej osoby. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawarliśmy w Polityce prywatności.

 • skuteczne działanie
 • przejrzyste warunki
 • stały kontakt
 • szybka wycena

Zaufały nam takie firmy jak:

Zobacz, co mówią nasi Klienci:

Verseo.pl prowadzi dla nas cykliczne kampanie AdWords, które są stale monitorowane i ulepszane o najnowsze rozwiązania na rynku. Polecamy Verseo.pl jako solidnego partnera do współpracy.

TECHNOPOL

Google Ads Sosnowiec

Sosnowiec to miejsce idealne by reklamować się na jego terenie z Google Ads. Bliskość innych miast aglomeracji katowickiej sprawia, że każdy biznes znajdzie tu wielu odbiorców swoich usług i produktów. Reklamy Google Ads z powodzeniem są wykorzystywane przez Twoją konkurencję, więc musisz zadać sobie pytanie czy stać Cię na to, by całkowicie pominąć ten kanał. W dalszej części tekstu zastanowimy się nad przyczynami popularności Google Ads i wskażemy zalety, które dobitnie udowodnią, że prowadząc firmę w Sosnowcu trudno będzie Ci znaleźć skutecznie i bardziej przewidywalne źródło pozyskiwania potencjalnych klientów.

Dlaczego Google Ads są tak popularne?

Poniżej przedstawiamy pięć głównych zalet reklam Google Ads dla firm z Sosnowca:

 • Po pierwsze reklamy Google Ads możesz wdrożyć już w przeciągu kilku godzin. Oczywiście tak szybko stworzona kampania nie będzie idealna pod wieloma względami, ale jeżeli chodzi o czas reakcji, to reklama Google ustawiła poprzeczkę naprawdę wysoko.
 • W Google Ads możesz reklamować się za 500, ale i 50.000 złotych. Nie istnieje limit inwestycji reklamowej, więc narzędzie może być z powodzeniem stosowane przez małe, jak i duże firmy.
 • Płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś faktycznie kliknie w Twoją reklamę. Taka metoda rozliczenia wydaje się znacznie sprawiedliwsza niż opłata za wyświetlenie czy po prostu obecność w prasie czy radio.
 • Google Ads jest niezwykle mierzalne. Dzięki gromadzonym przez system danym, możesz szybko dowiedzieć się ile kosztuje Cię pozyskiwanie klienta, czy która grupa odbiorców jest najskuteczniejsza.
 • I najważniejsze - czyli targetowanie reklam! Ze swoją reklamą docierasz do odbiorców, których wcześniej określasz przez pryzmat danych demograficznych, jak i po zachowaniu w wyszukiwarce - np. odwiedzanych witrynach internetowych. Dzięki temu pokazujesz się odbiorcom z dużym prawdopodobieństwem zainteresowanymi Twoją ofertą.

Jakiej agencji powierzyć prowadzenie reklamy w Sosnowcu?

Lokalizacja nie ma znaczenia, więc spokojnie możesz poszukać agencji, która od początku do końca wzbudzi Twoje zaufanie. Sosnowiec nie obfituje w agencje Google Ads więc to korzystna okoliczność. Twoja kampania może być prowadzona z każdego miejsca na świecie a wszystkie formalności załatwisz przez internet. Sprawdź zatem kilka stron, opinie o firmach, liczbę specjalistów, wykorzystywane technologie czy certyfikaty lub partnerstwa z Google. To wszystko oczywiście nie są idealne dane, ale całość pozwoli już zbudować obraz kompetentnego partnera. Nie spiesz się z wyborem, przeanalizuj dostępne opcje i argumenty kilku agencji.

Czy Google Ads jest dla Ciebie?

Nie licząc kilku zakazanych branż, w zasadzie każda firma może reklamować się w Google. Nie powinieneś zatem zadawać sobie pytania czy możesz wsiąść do tego pociągu, tylko... dlaczego jeszcze w nim nie siedzisz? Google Ads jest najchętniej wybieranym kanałem reklamowym w internecie, a za jego pośrednictwem wyświetlisz się nie tylko w wyszukiwarce, ale również w formie banerów reklamowych i remarketingowych na różnych stronach, jak na portalu Youtube ze swoją reklamą wideo. Napisz do nas, a za darmo skonsultujemy Twoje możliwości reklamowe!